WordPress projektuoja ripoff

Kompanijos greita paskola internetu po visą pasaulį kaltina, kad nesąmoningi verslo dolerių savininkų tūkstančiai, kad sukurtų paprastą šabloną įkūrė WordPress žiniatinklio svetaines. Jie žino, kad labiausiai, kas yra clueless apie tinklo projektą yra lengvai apgaudinėti prašmatnios multiplikacijos, spalvingų meniu, ir šiuolaikinio išpuoselėto žvilgsnio. Nežinodami šablonų lengvumo šitie potencialūs klientai yra lengvai parduoti į tūkstančių dolerių išlaidas, kad pastatytų šitas neįtikėtinas žiniatinklio svetaines taip vadinamų "tinklo supirkėjų".

Ši raketė tęsė gana ilgą laiką, ir iš tikrųjų aš dirbau kompanijose, kurios padarė tai. Jie krauna koduojančias šablono darbo jėgos HTML KALBOS kainas. Tai neturi pasakyti, kad gerai pastatė WordPress svetaines, nėra ti pinigų verti
Jie iš tikrųjų yra ti pinigų verti, ir jie atrodo dideli jei padaryta teisė. Bet susidurkime su tuo, jie nėra ti tūkstančių verti. Jei jūs ieškote žiniatinklio svetainės, ir jūs kalbate su kompanijomis, jūs turite klausti jų, jei jie naudoja WordPress ar jei jie rašo HTML KALBOS kodą. Jei tai bus pastarasis tada, aukšta kaina turi būti laukta, Bet jei tai yra ankstesnis, jūs neturite kaip gauti paskola gauti įkrautų daugiau kaip kelių šimtų dolerių. Kai kurios doros kompanijos kaip mano pasiūlymas gerai suprojektuotos, profesinės, visiškai atsiliepiančios WordPress žiniatinklio svetainės veltui. Šitos kompanijos daro savo pinigus patenkintoje vadyboje, išieškodamos mažą mėnesinį mokestį, kad valdytų jūsų turinį kiekvieną dieną pagal pareikalavimą. Šis metodas yra doriausias būdas parduoti WordPress žiniatinklio svetaines, ir aš iš tikrųjų tikiuosi, kad žmonės perskaito šį straipsnį anksčiau, negu jie bus apgaudinėti taip vadinamų "profesinių interneto rinkodaros firmų".

Liūdna ilgalaikes paskolos dalis yra, kad tai nėra tik keli blogi obuoliai, darantys tai, kiekviena pavieniui tinklo išvystymo kompanija, siūlanti WordPress žiniatinklio svetaines, yra per JŲ VISŲ įkrovimą. Tai yra parodija. Labai daug žmonių taip pat pasidaro kvailinti tam tikrų didelių įmonių, kurios siūlo laisvą žiniatinklio svetainę be atvirų kainų tiktai, kad duotų jiems didelę sąskaitą po mėnesio, kai jų teismas baigiasi. Jūs pamatėte televizijos reklaminę laidą šitoms kompanijoms. Jie gundo jus su "laisvu" ir paskui smogia jums sunkiai po to, kai jie nustato jūsų svetainę. Nekvailinkite šitos kompanijos, jie nenaudoja unikalaus reikšminio žodžio planavimo ant jūsų svetainės ir iš esmės identiško css kodo nuolat visiems jų klientams. Nueikite su laisvai samdomu darbuotoju ar viena vyro operacija, kuri tiekia laisvas WordPress žiniatinklio svetaines, siūlydama žemai kainos turinio vadybą. Jūs labiau tikėtina turėsite geresnį optimizuotą rezultatą su žemesne investicija. Aš tikiuosi, kad šis straipsnis duos naudos jums skaitytojai.

This entry was posted in Technology

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *