• Web Development »
  • Tinklo projektas ir išsivystymas, kuris gerina seo – mes rodome jums, kas apimti ir kas išvengti

Tinklo projektas ir išsivystymas, kuris gerina seo – mes rodome jums, kas apimti ir kas išvengti

Daug žmonių projektuoja žiniatinklio svetaines visada, neturėdami rūpinimosi pasaulyje apie tai, ką jie turi padaryti ir ką jie neturi nudėti, kiek projekto procesas yra sudomintas. Dėl šios priežasties todėl mes turime ištyrinėti dalį medžiagos, kurią jūs turite apimti į žiniatinklio svetainę ir kai kurie iš daiktų, kurių jūs turite išvengti.

Pradėkime nuo, kas padaryti

Tikslas nustatyti: Tai yra vienas creditai iš paprasčiausių daiktų ten, bet ne labai daug žmonių sugeba ištyrinėti tai šiame būde. Jūs turite įsitikinti, kad jūs išdėstote savo tikslus aiškiai anksčiau, negu jūs suprojektuosite žiniatinklio svetainę. Tai padės jums nustatyti kryptį, jūs norite nueiti su projektu.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

SEO

Ar jūs mėgstate tai ar ne, kai tik jūs turite savo kreditas žiniatinklio svetainę, jūs turėsite investuoti kapitalą sunkiai ant SEO. Neturi reikšmės, ar tai yra jūsų laikas ar jūsų pinigai; jūs vis dar turėsite įsitikinti, kad jūs mokate ypatingą pabrėžimą jūsų žiniatinklio svetainės optimizavimo, kad atitiktumėte paieškos sistemoms ir taip pat padarytumėte tai verta vartotojų dėmesio.

Atidarykite šaltinio įrankius

Nėra jokios jūsų priežasties parengti save apie naudojimą užmokėtų įrankių jūsų žiniatinklio svetainei tuo metu, kai tuo pačiu metu jūs galite vis dar būti geroje padėtyje, kad panaudotumėte atidarytus šaltinio įrankius, kad optimizuotumėte žiniatinklio svetainę. Kai prieita prie įrankių optimizavimui naudojimo atsidaro, šaltinis yra būdas nueiti todėl, kad tai padės jums daryti reikšmingas ilgo prabėgimo santaupas.

Kuris nedaryti

Padarykite tai savarankiškai

Gerai, galėtų būti kažkokia prasta reputacija apie šį, bet paimti, ji nuo tinklo paskolos jums projektuoja guru, kad DIY turi daug klaidų, apimtų, kuris galėtų būti brangus ilgame prabėgime. Jūsų žiniatinklio svetainė yra viena vieta, kur jūsų klientai iš pradžių pasieks, kad bendrautų su jūsų prekės ženklu, tokiu būdu jie turės gauti profesinį prisilietimą. Jei jūs nesate profesionalas, gaunate kažką padaryti tai jums.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Laikymas lankytojų, manančių

Žmonės atvyksta į jūsų žiniatinklio svetainę dėl vienos priežasties ar kitas, bet vienas daiktas, kurį dauguma jų turi, bendrai yra faktas, kad jie neturi būti sulaikyti, manydami ant, kas padaryti, kai tik jie yra ant puslapio. Jei lankytojas negali paimti 3 sekundžių, kad nuspręstų, kas padaryti ant jūsų puslapio, kažkas neteisinga, ir jūs turite suvokti, koks tai yra.

Išlaidos

Jūs galite gauti profesinę kompaniją suprojektuoti jūsų žiniatinklio svetainę keliems tūkstančiams dolerių tuo metu, kai laisvai samdomas darbuotojas gali taip pat gauti ją jums mažiau kaip 1000$. Nepakliūkite į traukos profesinės kortelės su užrašu, bet leiskite išmintingai kadangi jūs patobulinsite ilgainiui.

This entry was posted in Web Development

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *