Sekso prekės

Maždaug prieš 15 metų atsiradusios sekso prekių parduotuvės netruko suklestėti. Jas lankė ne tik norintys kažką įsigyti, kiek smalsuoliai. Iki pat šių dienų organizuojamos ekskursijos į sekos prekių parduotuves. Šių ekskursijų metu supažindinama su asortimentu, papasakojama, ką ir kaip naudoti, dažnai ir pateikiama įdomios statistikos, pavyzdžiui, kiek per metus pasaulyje nuperkama vibratorių ar kuriose šalyse sekso prekės nepardavinėjamos, sekso reikmenų parduotuves draudžiama atidaryti. Žinoma, daugelis kiek konservatyvių lietuvių į tokias parduotuves nedrįsta užeiti iki šiol, taigi jiems skirtos internetinės parduotuvės. Be to, internetu pirkti ir gerokai patogiau. Užeinama į el. sekso prekių parduotuvę, kurioje galima nuodugniai apžiūrėti visą siūlomą asortimentą. Netrukus po to visos prekės sudedamos į krepšelį ir, paspaudus užsakyti, sumokama per elektroninę bankininkystę.

Sekso prekėsAtlikus visus veiksmus, jau po kelių dienelių erotinės prekės atkeliauja paštu. Daugelis gėdijasi, kad pakuotė „išduos“, kokias prekes žmogus užsisakė. Bene kiekviename tinklalapyje, kuriame pardavinėjamos sekso prekės, įspėjama, kad garantuojamas visiškas konfidencialumas ir kad prekės pristatomos niekuo neišsiskiriančioje kartoninėje pakuotėje. Sekso prekių parduotuvės, kaip ir daugelis kitų parduotuvių, turi populiariausias ir perkamiausias prekes. Tarp jų – prezervatyvai, lubrikantai, vibratoriai, taip vadinamieji „aistros lašiukai“, erekciją skatinančios tabletės „Viagra“ ir jų analogai ir panašiai. Dažniausiai tokias prekes perka tiek vyrai, tiek ir moterys. Žinoma, lubrikantų ar prezervatyvų galima įsigyti ir paprastose parduotuvėse arba vaistinėse, tačiau šios sekso prekės tam skirtose parduotuvėse yra kiek įvairesnės. Pavyzdžiui, čia galima pasirinkti maždaug iš 50 lubrikantų rūšių, kai tuo tarpu įprastoje parduotuvėje jų galima rasti vos 5 ar net dar mažiau, analogiškai – ir vaistinėje. Kalbant apie prezervatyvus, parduotuvėse jie pardavinėjami standartinio dydžio, tad turintiems itin mažą arba itin didelį vyrišką pasididžiavimą netiks. Be to, sekso prekių parduotuvėje galima įsigyti ir kvepiančių, spalvotų, naktį šviečiančių, moteriškųjų ir kitokių ypatingų prezervatyvų.

Įdomu, kad vibratorius dažniau statistiškai perka vyrai, norėdami pamaloninti savo partneres. Tačiau, perkant vibratorių damai, reikėtų būti atidiems ir nepersistengti. Kaip skelbiama internete publikuojamuose patarimuose, kaip išrinkti tinkamą vibratorių, dažniausiai moterys išsigąsta pernelyg didelio vibratoriaus ir jo tiesiog nenaudoja. Vibratorių pasirinkimas erotinių prekių parduotuvėse yra išties platus. Visiškai elementarų vibratorių galima nusipirkti už gerokai mažiau nei 50 Lt. Tiesa, toks žaisliukas bus mechaninis ir „neburgs“. Nors tai ne visada patvirtinama taisyklė, tačiau kuo brangesnis vibratorius, tuo jis kokybiškesnis ir funkcionalesnis. Žodžiu, sekso prekės pasirenkamos pagal poreikius, norus ir pagal kišenę. 

This entry was posted in Miscellaneous

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *