Plastinių operacijų rūšys

Tokie žinomi chirurgai kaip Tautrimas jau padarė daug plastinių operacijų, padedančių žmonėms įgyti norimą išvaizdą, atsikratyti graužaties dėl nepatinkančių kūno dalių. Klinikoje dirbant tiek jam, tiek kitiems specialistams, nuolat atliekamos įvairios kūno tobulinimo operacijos. Sakoma, kad gražiame kūne yra ir graži siela, dėl to ir vyksta tokie dalykai. Kokios paprastai yra atliekamos plastinės operacijos.

Kova su senėjimu

Veido korekcijaVeikiausiai chirurgas Tautrimas galėtų smulkiai papasakoti apie visas kovos su senėjimu operacijas bei procedūras, pasakyti, kurios iš jų tikrai veiksmingos. Tačiau mes apsiribosime tik bendriniais pastebėjimais apie tai, kaip grožio peilis dažniausiai siekia nusmeigti ir nugalėti kovą su amžiumi. Vienas iš būdų paprastai yra botulino leidimas į raukšles, dabar populiarios ir haliurono injekcijos. Taip pat siekiant sukurti idealią išvaizdą, atliekamos veido patempimo operacijos. Po veido oda gali būti dedami specialūs siūlai, pakeliantys ir patempiantys visą odą, taip veidas iškart padaromas daug jaunesniu.

Veido formų keitimas

Be įprastų veido jauninimo operacijų, plastinė chirurgija siūlo aibę įvairių būdų pakeisti įgimtus veido bruožus ir priartėti prie gražesnio savęs varianto. Pavyzdžiui, jeigu turite labai užkritusius akių vokus ir antakius, galima pasidaryti operaciją, kuri leistų iškart pradėti žiūrėti į viską naujai, nes akių vokai būtų pakeliami. Taip pat kreivos nosies savininkams yra puiki išeitis – nosies plastika. Šios operacijos nėra labai brangios ir dažniausiai jų užtenka vieną kartą gyvenime. Nebent ne iš pirmo karto pavyksta išgauti norimą efektą, tada galimas kažkoks pakartotinis operavimas. Tačiau apskritai viskas tuo ir pasibaigia. Ilgesnės ceremonijos yra su lūpų ar skruostų putlinimu, mat injekcijos tuomet reikalingos reguliariai.

Krūtinės plastika

Krūtinė gali būti per maža, per didelė, nukarusi. Taigi, yra kelios rūšys būklių, kurios moterims labai nepatinka. Tačiau plastinė chirurgija čia gali įsikišti ir net keliais skirtingais būdais padėti išspręsti kiekvieną iš minėtų problemų. Nebūtina iškart galvoti apie dirbtinai atrodančią plastikinę krūtinė, nes plastinė chirurgija gali pasiūlyti daug sėkmingų variantų, kurie padės pakeisti krūtinės formą į norimą.

This entry was posted in Health Care & Medical

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *