• Technology »
  • Nešiojamojo kompiuterio privalumai ir trūkumai

Nešiojamojo kompiuterio privalumai ir trūkumai

Kai suskyla nešiojamojo kompiuterio ekranas, mes liūdime ir ieškome, kur galėtų būti atliktas desktop repair, PC repair. Juk taip nepatogu, ir taip keikiame nešiojamąjį kompiuterį, sakydami, kad stacionarus su normaliu monitoriumi yra daug geriau. Kai būtinas tampa mac repair, macbook repair London, tada keikiame šios rūšies kompiuterį ir ieškome, kas mus galėtų ištraukti iš bėdos. O kai sugenda stacionarus kompiuteris – tada svajojame apie naująnešiojamą… Atrodo, žmogui tarsi niekada nebūna gana, tačiau kartu ir kyla klausimas, ką reikėtų daryti, kad jis turėtų geresnį prietaisą. Iš tiesų visi prietaisai geri, visi gali sugesti, visi turi savo privalumus ir trūkumus.

Nešiojamojo kompiuterio pliusai

Remontuojame PC ir MacPagrindinis laptopo pliusas slypi jau pavadinime – tai yra nešiojamas kompiuteris. Reiškia, kad jį galima nešioti, su juo galima bet kur atsidurti, keliauti. Mobilūs įrenginiai šių laikų žmogui, kuris tampa vis labiau kosmopolitiškas, neprisirišęs prie vietos ir pan., yra svarbus dalykas. Taigi ir nešiojamas kompiuteris, kaip toks, yra populiarus dalykas. Kuo jis modernesnis, tuo jis patogesnis nešiojimui – lengvas, bet vis dar greitas, funkcionalus, užimantis vis mažiau vietos. Įvairių firmų kompiuteriai (Lenovo, Hp, Apple) ir kitokie tampa tikra šių laikų panacėja. Kiekvienas, kas nori būti šiuolaikiškas, kas kažkur labai skuba, turi turėti nešiojamą kompiuterį. Jis praverčia ir į įvykio vietą skubančiam žurnalistui, ir paskaitose viską į Word konspektuojančiam studentui, ir tekstų rašytojui freelanseriui, ir dizaineriui, mėgstančiam kai kuriuos darbelius padaryti kavinėje, ir netgi moksleiviui, laisvalaikiu administruojančiam madųtinklaraštį. Toks šiuolaikinis tempas, ir nešiojamas kompiuteris kur kas geriau prisitaiko prie jo nei stacionarus ir iš vietos nepajudinamas didelis kompiuteris.

Nešiojamojo kompiuterio minusai

Lyginant su stacionariu kompiuteriu, laptopas visų pirma yra brangesnis. Tokio paties galingumo nešiojamą kompiuterį turėsite pirkti dvigubai brangiau negu stacionarų. Kita bėda – jis visada yra kur kas labiau pataisomas nei nešiojamas. Jeigu sugedo laptopas, jūs jau tikrai nieko nesutaisysite patys. Be to, negalėsite net ir jokios dalies pakeisti patys, tai būtų neįmanoma. O štai sugedus stacionariam kompiuteriui, jūs galite nutuokti, kur bėda, ir lyg kokios senos mašinos, kompiuterio detalę pakeisti pats. Be to, kadangi tinka įvairių kompiuterių detalės universaliai, tai ir taisymas būtų pigesnis. Laptopų detalės kartais yra vos ne brangesnės už visą kompiuterį, todėl ir jų keisti gali net neapsimokėti.

This entry was posted in Technology

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *