Kas ieškoti mažos įmonės tinkle suprojektuoja kompaniją

Jūsų verslui reikia žiniatinklio svetainės. Tai dažnai laiko ‘veidu’ jūsų kompanijos ir tokiu būdu svarbu palikti geriausią pirmą įspūdį, galimą greiti kreditai todėl, kad jūsų lenktyniavimas yra pažodžiui vienas ar du spragtelėjimas toli. Taip, kaip jūs einate apie geriausio mažos įmonės tinklo projekto jūsų kompanijai gavimą?

Padarykite Kažkokį Tyrinėjimą

Kad pradėtumėte, jūs turite pažiūrėti į savo konkurento žiniatinklio svetaines ir pamatyti tai, ką jie daro. Žr., kokie darbai, kas nedirba ir ką jūs norėtumėte pamatyti ant jūsų savos svetainės. Užsirašykite kai kurias pastabas ir įrašykite svetaines į sąrašą jūs iš tikrųjų kaip ir kodėl jūs mėgstate juos. Tai bus svarbu, pasirenkant tinklo projektuotoją todėl, kad jūs norite surasti projektuotoją, kuris gali sukurti, kai jūs numatote
Ne visi projektuotojai yra sukurti lygūs – ir svarbu žinoti tai, ko jūs norite, kai jūs pradedate.

Paklauskite Aplink

Žodis burnos referrals yra dažnai geriausias tinklo projekto informacijos šaltinis. Suraskite kažką, kas yra laimingas dėl jų žiniatinklio svetainės ir prašyti dėl kontakto informacijos. Būkite atsargus: jūs iš tikrųjų nenorite savo žiniatinklio svetainės, pastatytos jūsų draugės žmonos ar kito giminaičio/draugo/kirpėjo. Tai parodys galutiniame produkte – aš prisižadu.

Jūs Pasiekiate Kas Jūs Mokestis Už

Tai pasakė, samdydamas greiti kreditai užsienio kompaniją yra rizikingas dėl kelių priežasčių. Šitos kompanijos yra linkusios pasirodyti ir skubiai dingti, palikdamos jus ir jūsų žiniatinklio svetainės kabinimą. Jūs galėtumėte tiktai užmokėti 25 % to, ką jūs užmokėsite kitai kompanijai, bet esate tas jos vertas ji ilgame prabėgime? Ne.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Išlaikykite laiko bandymą

Kitas apsvarstymas dėl jūsų paieškos geriausios mažos įmonės tinklo verslo paskolos projekto kompanijos yra laikotarpis versle. Jūsų žiniatinklio svetainė neturi būti statišku, vienkartinis tiktai darbas ir geriausi žmonės, kad padarytų atnaujinimą, taisytą ir manytų, kad būdai vairuoti daugiau eismo į jūsų svetainę yra žmonės, kurie pastatė svetainę. Aš pamačiau laisvai samdomus darbuotojus atvykstant ir einant, ir dažnai aš gausiu jų senus klientus todėl, kad laisvai samdomas darbuotojas sunaudojo laiką ir negalėjo baigti ar atnaujinti jų svetainę. Jūs norite kompanijos, kuria tai buvo aplink valandėlę ir turi kietas užuominas.

Jūs turite Žvilgsnį

Kai tik jūs turite kelias kompanijas, kurios kreipiasi į jus ir jūsų verslą, pažiūri į jų verslo žiniatinklio svetaines. Jie yra datuojami, žiūrėdami? Jie turi nutrauktas sąsajas? Nutraukti atvaizdai? Pažiūrėkite į jų portfelį. Parodyti projektai atrodo kaip kažkas, kurį jūs norėtumėte pamatyti žiniatinklio svetainėje? Pagal tą pastabą, nepasirinkite projektuotojo, pagrįsto blyksniu ir ‘wow-faktoriumi’, jei tai nėra visiškai, ko jūs ieškote. Dauguma žiniatinklio svetainių neturi naudos iš daug puošeiviškų dalykų. Atsiminkite, svarbiausias daiktas, kurį jūsų žiniatinklio svetainė gali padaryti yra, gauna lankytoją sekti, jūsų skambutis veiksmui, kad būtų tuo daro pirkimą, užpildo formą, ar duoda jums paklausimą.

Ir Nugalėtojas yra…

Yra daug projektuotojų ten. Neskubėkite, kad padarytumėte jūsų namų darbą ir surastumėte naudą, tinkamą jums – ir jūsų verslas.

This entry was posted in Arts & Entertainment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *