• Technology »
  • Ką daryti su vestuvinėmis nuotraukomis

Ką daryti su vestuvinėmis nuotraukomis

Viena iš svarbių sudedamųjų vestuvių dalių yra vestuvių fotografas. Jį pasamdyti turėsite labai kruopščiai, stengiantis, kad jis tikrai galėtų jums sukurti tokias nuotraukas, kokių reikia. Turėsite rinktis iš tikrai didelės gausybės, kadangi šiais laikais vestuvių fotografų yra gana daug. Rinksitės atsižvelgdami į kainą, į fotografavimo pobūdį, į užimtumą, į patį žmogų – ar jis smagiai bendrauja, ar atrodo atsakingas. Galiausiai jis padarys jūsų vestuvių foto reportažą. Ką tuomet veikti su tuo atvaizdų turtu, ką veikti su nuotraukomis?

Suteikite nuotraukas draugams

FotografijaTikriausiai prieš vestuves žmonėms suteikėte daug streso ir prašėte draugų, kad jie padėtų tai ten, tai ten. Kažkas padėjo renginį pravesti, kažkas kolonėles paskolino, kažkas taures atvežė ir pan. Tai, kuo mes paprastai atsidėkojame žmonėms, kurie savanoriškai padėjo per šventę, ir tiems, kurie apskritai į ją atvyko, tai yra nuotraukos. Dėl to geras vestuvių fotografas šventės metu fotografuoja ne tik nuotaką, gėles ir jaunikį, o pasistengia padaryti puikių kadrų su visais vestuvių svečiais. Tad ir jūs turite pasistengti pagalvoti apie tai, kad tos nuotraukos ne veltui tokios – jos yra padėka jūsų draugams. Galite jas iškart suteikti po vestuvių, galite grįžę po medaus mėnesio, galite po metų. Kita vertus, patirtis byloja, kad po metų kai kurios poros jau galvoja apie skyrybas, o jeigu tai atrodo ir kaip būsimas jūsų likimas, tai labai liūdna. Dėl to geriau niekada ilgai nedelsti ir draugams atsidėkoti bei suteikti nuotraukas, vos tik jos bus paruoštos.

Spausdinkite ir eksponuokite

Pats geriausias būdas pateikti draugams nuotraukas – jas atspausdinus. Gal per vestuves bus ir koks vienkartinis foto aparatas, iš kurio nuotraukos bus tiesiog sudedamos į jums patiems skirtą albumą. Tačiau labai tikėtina, kad taip pat jūs ir norėsite turėti nuotraukas, kurios būtų atspausdintos iš USB ar CD laikmenos. Vestuvių fotografas jas vis tiek tikriausiai jums perduos laikmenoje, tad draugams geriau dovanoti atrinktas arba visas atspausdintas.

Į internetą dėkite apdairiai

Bus minčių kai kurias nuotraukas dėti į internetą. Jeigu fotografas ant kadrų uždėjęs savo parašą, jo nuimti negalima, tai didelė nepagarba. Atvirkščiai, rekomenduokite fotografą prie kiekvienos nuotraukos, kurią dėsite į internetą. Jeigu jums patinka jo ar jos darbas. Taip pat ir draugams, jeigu duosite jiems skaitmenines nuotraukas, pasakykite, kad socialiniuose tinkluose jie pasidalintų fotografo kontaktais.

This entry was posted in Technology

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *