Didelės metalo konstrukcijos

Metalo darbaiPasižvalgę Butina teikiamų paslaugų asortimente, pamatysite, kokių įdomių dalykų galima pagaminti iš metalo. Ypatingai tada, kai tai yra tikrai didelės metalo konstrukcijos.

Tiltai ir viadukai

Vienas nuostabiausio praėjusio tūkstantmečio išradimas buvo metaliniai tiltai. Ir dabar Butina gali jums sukonstruoti gerą metalinį tiltą. Neseniai vienas aukščiausių tokių buvo atidaryta Dzūkijoje. Metalinės tiltų konstrukcijos dažniausiai gerai tinka geležinkelio tiltams statyti, taip pat pakeliamiems tiltams ir tilteliams. Pastarieji pasižymi dvigubu funkcionalumu ir yra labai takūs tiek sausumos, tiek vandens transportui. Viadukai – taip pat reikalingas dalykas, tiesiant dujotiekį ar kitas komunikacijas. Architektūroje metalinės tiltų konstrukcijos yra įsimintinas dalykas, žmonės dažnai tai fotografuoja, nes tai atrodo įspūdingai. Pėstiesiems ir įprastam transportui naudojami tiltai taip pat dažnai turi nemažą dalį metalinių konstrukcijų, tvirtai laikančių aukščiau esančią kelio dangą ir visa kita. Pamatyti tilto statybas – tai istorinis įvykis.

Metaliniai statiniai

Pabandykite prisiminti aukščiausią Europoje metalinė statinį, prie kurio žmonės noriai fotografuojasi. Jo logotipas yra tapęs miesto simboliu, o pats miestas dažnai vadinamas įsimylėjėlių miestu. Atpažįstate? Taip – tai garsusis Eifeliobokštas. Jis buvo pradėtas statyti tam, kad virstų kai kuo kitu. Tačiau iš pradžių buvo padarytos metalinės konstrukcijos. Vėliau dėl nenumatytų priežasčių statybos sustojo, visi ėmė piktintis ir šlykštėtis, kad toks daiktas styro Paryžiuje. Galiausiai, kai jis toks ir liko, tai tapo miesto simboliu ir kiekvienas turistas būtinai nori pagulėti Eliziejauslaukuose bei pamatyti šį Eifelio bokštą.

Milžiniškų metalinių konstrukcijų galima pamatyti ir Lietuvoje. Labai dažnai prie hidroelektrinių, taip pat bet kur kitur yra didžiuliai metaliniai elektros stulpai ir bokštai. Pastaruoju metu Lietuvoje išpopuliarėjo ir apžvalgos bokštų statyba, dėl kurių taip pat į padanges kyla vis daugiau metalinių konstrukcijų. Ryšio operatorių bokštai taip pat būna pastatyti iš metalo. Tam, kad tokios konstrukcijos būtų pastatomos, visų pirma, reikia labai gerų paskaičiavimų, tikrumo, kad nebus suklysta ir tas metalas tikrai gerai atlaikys visą svorį, bus visiškai saugus naudojimui ir buvimui aplinkoje.

This entry was posted in Technology

One ResponseLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *