Dažnų klaidų projektuotojai daro, projektuodami

Emblemos ir tinklo šablonai dabar tapo profesinėmis kompanijų tapatybėmis, bet yra kelios dažnos klaidos, kurias projektuotojai daro, kurdami projektus. Šis sąrašas turi savyje labiausiai dažnas klaidas, ir leis jums gauti geresnius rezultatus; ar jūs esate projektuotojas, ieškantis gerinimo jūsų įgūdžių, ar verslo savininko, darančio investiciją.

Ne Supratimas USPs

Visos firmos turi savo unikalų punktą; tai yra vienas iš svarbiausių daiktų turėti galvoje. USP yra faktorius, kuris atskiria vieną verslą nuo jo konkurentų. Tai gali ar būti žemai kainuojama ar aukšta kokybė, ar net tai greitas kreditas gali būti kažkuo, kas nebuvo niekada sukurtas anksčiau. Nėra manoma, kad emblemos yra raidinės, bet supratimas, kad verslo USP gali padėti jums daryti tinklo projektą tiek išskirtinį, kad jūs neturėsite manyti, kad unikalus metodas pardavinėja jūsų prekės ženklą
Jūsų žiniatinklio svetainė padarys tai jums!

Truputį Per daug

Paprastumas yra svarbus, projektuodamas. Tai yra bendras posakis, kad "per daug naudos blogai". Tai eina šriftams emblemose ir projektuojantis tinklo šablonuose. Labai svarbu nenaudoti per daug šriftai viename projekte. Skirtingi tipai šriftų viename tinklalapyje gali sutrikdyti žiūrovą, ir jis yra įsitikinęs, kad šokinės į kitą žiniatinklio svetainę. Panaudokite du šriftų tipus daugiausia, kad atsiskirtumėte tarp svarbių rajonų. Daug baltos erdvės, trūkumas detalės, ir joks balansas yra tipas svarstomų problemų, kurios įvyksta reguliariai skirtinguose projektuose. Priežastis už tokios problemos yra tokia, kad klientai kreditas pabrėžia naudojimas per daug jų asmeninio stiliaus, nesuprasdami, kad rezultatas bus blogas ar neįdomus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Darbas Smarkiai

Darbas smarkiai ketina daryti tokius pakeitimus į vaizdo elementus viduje jūsų projektų, kurie negali būti iš naujo suredaguoti vėliau. Šios situacijos gali išvengti vartojant sluoksnio kaukes vietoj trintuko įrankio. kaip gauti paskola Pabandykite ignoruoti standartinį reguliavimą nuo atvaizdo lašo žemyn meniu mygtukų juostoje.

Įrodymas, Skaitantis

Projektų tik atspaudui dienos ilgai išėjo dabar. Dauguma projektuotojų pasitiki rašybos tikrintuve, kad pataisytų su klaidomis žodžius, bet net rašybos tikrintuvė negali pripažinti žodžių, panaudotų skirtingame kontekste. Žodžiai kaip "jūsų" ir jūs esate, "išeidamas" ir "sujaudinimas", kurie yra teisingi, bet gali tiktai būti pakelti įrodymo skaitymo kuria painiavą. Taip pat, naujas akių komplektas padarys geresnį darbą surinkimo klaidų, kurias jūs galbūt pražiūrėjote.

Greitis

Dauguma projektuotojų dirba per greitai, jei jiems moka už valandas. Tai vyksta, kai klientas turi žemą biudžetą, ir projektuotojas nori pagaminti projektą, kuris įsitikina, kad jam užmoka. Bet yra punktas, kur jūsų greitis yra didelis, bet kokybė mažėja. Svarbu jūsų išsivystyme atrasti, kur tai yra.

Eleanor Roosevelt pasakė, kad "jūs negalite galbūt ilgai gyventi pakankamai, kad padarytumėte visas klaidas prie savęs savarankiškai, tokiu bū mokydamasis iš kitų klaidų yra gana geras patarimas". Nėra jokios gėdos klaidų padaryme, kadangi jie padeda mums augti. Taip, užuot buvęs griežtam taip pat savęs savarankiškai studijavimui iš mūsų klaidų ir jų naudojimui, kad gautų gerus rezultatus atrodo geresnis.

This entry was posted in Clothing & Fashion

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *