Čia atvyksta oras

Praėjusią savaitę, Uolinių kalnų gautos keturios pėdos orų prognozė su Denverio metro gauna dvi pėdas sniego. Mes turėjome vairuotojus su kliento transporto priemonėmis rajone, kuris turėjo užsidaryti poros dienas, kol kelių negalėjo suarti ir padaryti seifu tam, kad važiuotų vėl. Kartais sunkvežimio vairuotojai nueis, kai tik kelią suarė vieną kartą, kiti laikai, saugiau laukti tai lauke diena ar du.

Pavėluotas pristatymo terminas yra nepatogumas klientui. Sunkvežimio vairuotojui, tai gali reikšti prarastus pinigus, nevažiuojant ir užlaikytą naštų atvykimą. Tačiau, tai reiškia saugesnį pristatymą naštos, saugesnes kelių sąlygas, ir dvasios ramybę vairuotojui. orų prognozė priemonių ant transportinio sunkvežimio, vairuotojas turi svarstyti savo sunkvežimio, ir savo gyvenimo saugumą kai dėl to. Daugeliui vairuotojų, sunkvežimis yra jo didžiausia profesinė investicija. Smūgiavimą magistralei, apimtai sniege jo verslu ir klientų investicija, jodinėjančia ant plono ledo (pažodžiui), turi rūpestingai svarstyti. Žinojimas, kai vėl imtis krovinio reikalingas atsargaus prognozės tyrinėjimo ir patirties.

Vairuotojas, išlaukiantis iki orų prognozė, nei nedirba, nei namie. Jis yra suvaržyme, mokėdamas už būstą daugeliu atvejų didinantis jo viršutinį. Sunkvežimio vairuotojo atkaklumas, kad užbaigtų darbą per bjaurų orą yra kažkas, kurį visi amerikiečiai turi įvertinti.

Punktas kurį aš norėčiau padaryti šiame straipsnyje yra, kad kai prieita prie automobilio transporto, ir gabenantis sunkvežimiu apskritai, per šaltesnius mėnesius, tam tikras papildomas lankstumas ir suprantantis nuo kliento gali nueiti ilgas kelias į sunkvežimio vairuotojo situacijos vertinimą, veždamas jūsų transporto priemonę. Retkarčiais, mes turėsime klientus, kurie turi orai Šventojoje užlaikymą dėl pristatymo. Kartais, klientas galėtų būti nuliūdintas, kad pristatymo langas pasikeitė. Klientas paprastai nesvarstydavo pavojingo oro, su kuriuo sunkvežimio vairuotojas susiduria, kad užtruktų sąrašas.

Kai oras pasidaro blogas maršrute į kliento pristatymą, mes klausiame, kad klientas vertina papildomas pastangas, kurias sunkvežimio vairuotojas įdeda, kad pasiliktų laiku, net nepaisant to, kad Motinos Gamta galbūt nebendradarbiauja. Vyras negali kontroliuoti Motinos Gamtos, todėl, ji turi menką prasmę būti sugriautas ar pabrėžtas apie tai. Nedaug kantrybės, dangus visada valosi, ir automobilius tiekia.

This entry was posted in Software

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *