• Clothing & Fashion »
  • Bendriausia žiniatinklio svetainė suprojektuoja klaidas, padarytas šiandien

Bendriausia žiniatinklio svetainė suprojektuoja klaidas, padarytas šiandien

Jūsų žiniatinklio svetainė yra suprojektuota, kad būtų jūsų verslo veidas tinkle, kas reiškia, kad nepaprastai svarbu, kad tai suprojektuojama gerai, ir lankytojus palieka su geru jūsų prekės ženklo ir jūsų verslo įspūdžiu. Tačiau, kai kuriose pavyzdžių žiniatinklio svetainėse turi savyje klaidas, kurios gali tapti probleminės jūsų lankytojams. Kad padėčiau jums vengti kai kurių iš dažniausiai padarytų klaidų, aš apėmiau kai kuriuos pagrindinius elementus, kuriuos kiekviena žiniatinklio svetainė turi apimti į jų projektą.

Socialinė Žiniasklaida – šią dieną ir amžius, sunku įsivaizduoti verslą, kuris neturi kažkokio tipo socialinės žiniasklaidos sąsajos ant jų žiniatinklio svetainės; bet tai tikrai vyksta. Svarbu, kad jūs apimate socialines žiniasklaidos piktogramas į lengvą, kad paskolos bedarbiams nustatytumėte rajono vietą ant jūsų svetainės
Tai yra nepaprastai svarbus elementas visoms firmoms, bet specialiai mažoms įmonėms, bandančioms būti nustatytos.

Favicon – tiems, kas nėra pažįstamas su tuo, koks Favicon yra, tai yra maža piktograma, kuri atstovauja jūsų žiniatinklio svetainei naršyklės etiketėje. Mes visi aplankėme žiniatinklio svetainę, kuri rodo paprastą tuščią piktogramą šalia vardo, ir tie puslapiai yra dažnai pražiūrimi, kai jūs turite daug atidarytų etikečių naršyklėje. Kad padėtumėte jūsų lankytojams ilgalaikiai kreditai internetu lengvai identifikuoti jūsų žiniatinklio svetainę jų etiketėse, jūs turite apimti Favicon.

Atvaizdai – Vienąsyk ar kitas, kurį mes turime viskas panaudojo akcijos atvaizdus, tuo metu, kai tai gali patenkinti jūsų neatidėliotinus norus, šitie atvaizdų tipai neturi sudaryti jūsų atvaizdo bibliotekos daugumos. Kad padėtų sulaikyti jūsų žiniatinklio svetainę naują ir įdomią lankytojams, rekomenduojama, kad jūs panaudotumėte originalius atvaizdus ar kūrybiškas iliustracijas. Lankytojai yra linkę praleisti paskola nuo 18 metu daugiau laiko ant žiniatinklio svetainės, kuri turi savyje atvaizdus, kurie kreipiasi į akį ir maldauja kažkokio emocijos tipo.

Saugumas – Su tiek daug centro, padėto ant saugumo neseniai, jūsų žiniatinklio svetainės pasisekimui svarbu rodyti saugų kontrolės punktą. Klientai yra dabar daugiau negu kada nors, kad jų informacija gali būti gauta programišių; net kai kurie iš didžiausių mažmenininkų neseniai patyrė žalą, kurią programišiai gali padaryti jų reputacijai. Kad palaikytų jūsų teigiamą reputaciją tarp jūsų svetainės vartotojų, būtina, kad jūs padarytumėte saugumą vienu iš jūsų aukščiausių prioritetų.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI – Daug žiniatinklio svetainės savininkų gali manyti, kad nėra jokio reikalingumo apimti šį rajoną ant jų žiniatinklio svetainės, bet kai kurie jūsų svetainės lankytojai galbūt nejaučia to paties kelio. Ne kiekvienas turi tą patį lygmenį patirties kai prieita prie interneto naudojimo; dėl šios priežasties kiekviena žiniatinklio svetainė turi apimti DAŽNAI UŽDUODAMŲ KLAUSIMŲ skyrių. Tai padės atsakyti bet kokius klausimus, kuriuos lankytojai gali turėti apie tai, kaip jūsų žiniatinklio svetainė veikia ir kiti klausimai, kurie paprastai kyla tarp žiniatinklio svetainės lankytojų. Jūs turite taip pat garantuoti, kad šis skyrius yra lengvas nustatyti vietą ir nepalaidotas puslapinėje poraštėje. Jūsų lankytojai dėkos jūs apimti šį puslapį.

This entry was posted in Clothing & Fashion

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *