• Technology »
  • 7 patarimai efektyviam emblemos projektavimui

7 patarimai efektyviam emblemos projektavimui

Emblemos kreditai yra visi aplink mus. Bendram vyrui, jie tarnauja kaip greitas priminimas kompanijai ir jų produktams. Kompanijoms, jie tarnauja kaip punktas pripažinimo tarp jų konkurentų, ir emblemos projektuotojams jie yra iššūkis įtraukti ideologiją verslo į pasaulinius klasės emblemos projektus.

Apačioje yra kai kurie patarimai dideliems emblemos projektams:

1. Baigdamas projektą, jūs turite įsitikinti, kad projektas atrodo geras juodu ant balto taip pat. Spalvotas pabrėžimas ir didina kompanijos emblemą, bet tai turi atrodyti gerai be bet kokios spalvos taip pat.

2. Ne visiems emblemos projektams reikia ‘žymės’. Žmonės normaliai mano, kad emblema yra logotype ir grafinio simbolio kombinacija. Bet yra daug pasaulinių klasės emblemų, kurios yra tuopa tik simboliui

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3. Dauguma projektuotojų dabar, pradėkite projektuoti tiesiai ant kompiuterio, bet jūsų rankos gali padaryti daug daugiau, negu jūsų kursorius. Taip, greiti kreditai internetu kai jūs sodinate, kad suprojektuotumėte griebimą rašiklio ir popieriaus jūsų rankoje padeda daug stulbinančios minties jūsų projektui projektavime.

4. Paprastesnė emblema yra atmintina ir begalinė. Šitos kokybės yra reikalingumas emblemoje, kuri turi padaryti per žmonių širdį ir protus lengvai ir skubiai.

5. Prieš emblemos projektavimą, jūs turite aptarti su keliais žmonėmis aplink jus. Daug žmonių, kurie yra ne projektuotojai turi dideles mintis, bet jie neturi meno, kad įgyvendintų juos. Jūs galite taip pat gauti naujas mintis nuo jų. Jūs turite visada imti komentarus nuo kitų žmonių, kurie turi padėti jums jūsų paskutinio projekto gerinime.

6. Jei jokia didelė mintis nedingtelėja jūs, greitos paskolos internetu tai jūs galite pradėti nuo kompanijos vardo, keisdamas spalvas ir šriftus, kad duotumėte vardui įvairovę.

7. Paruošimas spausdinimui vaidina svarbų vaidmenį geros emblemos projektavime. Kiekvienas turi dvi opcijas išsirinkti iš: jūs galite ar pasiūti, padarė jūsų savą padarytą pagal užsakymą šriftą ar naudoti egzistuojantį jūsų projekte. Kai jūs kuriate padarytą pagal užsakymą šriftą, įsitikinkite, kad jūs laikote šriftą paprastą ir ne per prašmatnus ir madingas, kadangi jis gali nueiti pasenęs skubiai. Jei žodžiai, jūs naudojate, yra paprasti tada, jūs galite panaudoti kūrybišką šriftą, kadangi žmonės sugebės pripažinti juos, bet jei yra neįprastų žodžių tada, jūs turite sulaikyti šriftą paprastą ir aiškų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Emblemos vaidina svarbų vaidmenį kompanijos prekės ženklo sustiprinime. Deramas pabrėžimas turi būti padėtas, kad sukurtų emblemas, kurios yra efektyvios, unikalios ir traukiančios dėmesį.

This entry was posted in Technology

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *