• Web Development »
  • Daiktai, kad svarstytų prieš žiniatinklio svetainės projektavimą

Daiktai, kad svarstytų prieš žiniatinklio svetainės projektavimą

Žiniatinklio svetainė turi ne tiktai būti akies gaudymu ir gražus, kad pažiūrėtų į, tai turi taip pat būti patogu vartotojui su visais reikalingais funkcionalumais. Lankytojai turi sugebėti vairuoti lengvai, užsiiminėdami banglenčių sportu per jūsų žiniatinklio svetainę. Tinklo turiniai turi taip pat lygiai susižadėti.

Tinklo kreditas nuo 18 metu projektuotojai ir programuotojai dirba išvien, kad sukurtų draugišką paieškos sistemą ir klientas patrauklios svetainės. Tačiau, jūs turėsite taip pat auklėti save suteikti projektuotojams ir supirkėjams su nurodymais dėl to, ką jūs norite apimti į jūsų žiniatinklio svetainę.
Nuo žiniatinklio svetainės savininko perspektyvos

Žiniatinklio svetainės tikslas

Jūs norite padidinti savo pardavimus

Peraukite savo konkurentus lauke

Panaudokite elektroninio pašto rinkodarą, kad užmegztumėte ryšius su daugiau pirma paskola nemokamai numatomų klientų

Rinkite vertingas kliento įvestis

Publikuokite straipsnius, susietus su jūsų produktais ar paslaugomis, kad išvystytumėte reikalavimą rinkoje

Visus šituos aspektus turi artimai svarstyti tuo metu, kai jūs projektuojate savo žiniatinklio svetaines. Šitos kritiškos įvestys nuo jūsų taip pat padeda jūsų tinklo supirkėjams planavimo fazėje. Nubrėždamas bendrais bruožais jūsų žiniatinklio svetainės tikslą, jūs galite išvengti bet kokių nereikalingų išlaidų daiktams, kurie nėra iš tikrųjų būtini.

Kiti aspektai, kad svarstytų

Kas yra jūsų auditorijos ir kuo jų laukimas yra – Gera žiūrinti žiniatinklio svetainė yra reikalingumas, bet lygiai svarbu įrengti tai efektyviai vartotojų patirčiai. Numatomi klientai lanko jūsų svetainę, kad siektų informacijos apie jūsų produktus ir paslaugas, creditai ir jei jie gauna tai, ko jie nori, tada jūsų žiniatinklio svetainė yra įpareigota viršyti.

Ką žinutė turi jūsų žiniatinklio svetainė nešti – Jūs, žiniatinklio svetainė sako daug apie verslo standartus ir etiką, kurią jūs palaikote, taip rinktiniai atvaizdai ir temos, kurios atspindi jūsų firmos viziją.

Tyrinėjimas ant to, ko jūs nemėgstate ar kaip apytiksliai jūsų konkurento svetainė – Jūs galite užsiiminėti banglenčių sportu per kelias svetaines ir įvertinti juos nuo kliento perspektyvos. Tai turi duoti jums aiškią mintį, apie kurią projektas aptarnaus jūsų verslo tikslą geriausias.

Copywriting – geriau pasamdyti profesionalus, kad padarytų copywriting darbus jūsų žiniatinklio svetainei, todėl, kad turinys turi aiškiai numatyti pagrindinę jūsų verslo misiją.

Dydžio keičiamumas – Jūsų svetainė turi būti suprojektuota su būsimu išsivystymu ir jūsų verslo vystymusi turint omenyje.

Planas SEO – Jūsų žiniatinklio svetainės projektas turi būti draugiška paieškos sistema. Tai padės jums traukime skirtų lankytojų, ir taip pat pagerins jūsų paieškos sistemos padėtis rangų skalėje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tinklo supirkėjų ir projektuotojų požiūriu

Patrauklus projektas – žavus projektas tikrai padarys jūsų lankytojų buvimą ilgesnį laiką ant jūsų žiniatinklio svetainės. Vadinasi, projektuodamas žiniatinklio svetainę, jūs turite įsitikinti, kad ji specialiai kreipiasi į jūsų tikslo auditorijas.

Funkcionalumas – Prieš svetainę eina gyvas, tinklo supirkėjai turi tikrinti jo funkcionalumą.

Ten bet kas krauna problemas?

Ten yra sulaužyti sąsajos?

Palaikykite ryšį, puslapis funkcionuoja tinkamai?

Kliento grįžtamojo ryšio skyrius yra aktyvus?

Žiniatinklio svetainė turi pakankamai saugumo ypatybių?

Lengva navigacija – Smarkaus smūgio norma neturi padidėti dėl blogos navigacijos. Po nuodugnios apžvalgos, pašalinkite ar suredaguokite puslapius, kurie užima daugiau laiko pakrauti. Pridėkite svetainės žemėlapį, kad padėtumėte abiem, paieškos sistemoms ir lankytojams, su lengva navigacija.

Daugialypė draugiška naršyklė – Įsitikina, kad jūsų žiniatinklio svetainė yra suderinta su visomis pagrindinėmis naršyklėmis. Šios ypatybės ignoravimas gali paveikti jūsų internetinį verslo buvimą.

Atsiliepiantis į daugialypius prietaisus – Žmonės naudoja Smartphone, tabletes ir kitų portatyvių prietaisų įvairovę, kad pasidarytų internetiniai. Svarbu garantuoti, kad jūsų svetainės projektas yra suderinamas su visomis ekranų rūšimis.

This entry was posted in Web Development

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *