• Technology »
  • Tinklo projekto turinio gyvybės raidos ciklo supratimas

Tinklo projekto turinio gyvybės raidos ciklo supratimas

Iš tikrųjų atrodo, tarytum tinklo projektas atvyko, pilnas ratas – daugiau nėra drąsus Blyksnis ir artistiškos ypatybės mūsų žiniatinklio svetainių pagrindinėje pozicijoje; vietoj to turinys yra svarbiausia ypatybė. Ką atrodo, daug žmonių nesupranta yra, kad tai yra, kiek iš ankstyvesnių žiniatinklio svetainių pažiūrėjo. Tai privedė prie tikėjimo, kad projektas tęs pajudėti cikle – kada nors ateityje, mes pamatysime sugrįžimą į artistiškai suprojektuotas žiniatinklio svetaines su turiniu, iškeliančiu foną. Kad suprastumėte greitoji paskola šią visą mintį daug geriau, pažiūrėkime į patenkintą projektu gyvybės raidos ciklą:
Ankstyvos žiniatinklio svetainės

Interneto aušrą, buvo iš tikrųjų labai mažas projektas, įvykstantis dėmesyje sukūrimui žiniatinklio svetainių – visi puslapiai buvo užpildyti teksto ir galbūt atvaizdo ar du tik, kad iliustruotų punktą. Tinklo projektas buvo karjera, apie kurią net negalvojo dar, ir turiniui leido greitieji kreditai bedarbiams viešpatauti. Daug tendencijų pasirodė iš šio ankstyvo projekto periodo, tačiau, bet niekas iš jų iš tikrųjų nebuvo geras. Tai yra todėl, kad bet koks kūrybiškas supratimas, kuris buvo įšvirkštas į žiniatinklio svetainę buvo pridėtas programinės įrangos entuziastų – žmonės, kurie nėra apskritai pažymimi jų kūrybiškais gabumais. Dvi šitų tendencijų apėmė žvaigždėtą naktinį dangaus foną ir velnišką tekstą.

Projekto viršūnė

Su kiekiu eksperimentavimo, klestinčio, kadangi, creditai vis daugiau žmonių suteikė prieigą prie interneto, tai nebuvo, anksčiau negu žmonės pradėjo suvokti tai, jie galėjo pradėti apipavidalinti žiniatinklio svetaines ir padaryti juos žvilgsniu labiau dekoratyvinė naudojimo HTML KALBA. Kol tai buvo kai kurių gana baisių žiniatinklio svetainių priežastis, šiuolaikinė dienos karjera tinklo projekte lėtai pradėjo sužydėti. Apie tą patį laiką, Blyksnis taip pat atsirado kaip būdas sukurti visiškai interaktyvias svetaines. Tam pagelbėjo faktas, kad vis daugiau namų ūkio pasirašė plačiajuosčio tinklo internetą, tokiu būdu naštos laikai tapo mažiau svarstomos problemos.

Šiuolaikinės žiniatinklio svetainės

Per kelerius pastaruosius metus, tinklo projekto centras pasikeitė atgal į švarų, tiesiog sukūrimas ankstyvų dienų – turinys yra, dar kartą, karalius. Daug žmonių mano, kad tai buvo tiesioginis rezultatas kilimo protingo telefono ir kitų tabletės prietaisų – technologija, panaudota jūsų Į žmogų panašaus roboto telefone ar iPad, yra vis dar per primityvi, kad palaikytų Blyksnį ir visas kitas įmantrias ypatybes, prie kurių mes pasidarėme įpratę, tokiu būdu mes turėjome pasikeisti atgal į laiką, kai žiniatinklio svetainėms vadovavo turinys, ir projektas buvo kažkas, kas susimaišė į foną.

Kas žino, kokio ilgio tai bus anksčiau, negu mes sugrįšime stadijoje, kai tinklo projektas gali išleisti mus skleisti mūsų sparnus dar sykį.

This entry was posted in Technology

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *