SEO paslaugos „supažindina“ svetainę su Google

Jei nusprendėte savo veiklą populiarinti, turite nusiteikti vykdyti aktyvų marketingą. Tam nepakaks skelbimų ant stulpų (kas neatrodo itin solidžiai) ar vienkartinės reklamos laikraštyje – nepamirškite į pagalbą pasitelkti ir interneto, kuris suteikia galimybę apie save pranešti didelei žmonių masei. SEO paslaugos verslui – vienas iš pagrindinių internetinio marketingo įvykių. Kaip tai veikia?

Svetaine ir Seo paslaugosSEO specialistą galima pavadinti tarpininku tarp paieškos sistemų (tarkime, Google, kur ieškoma informacijos įvairiomis aktualiomis temomis) ir internetinės svetainės, su kuria dirbama. O konkrečiau – pastaroji yra optimizuojama. SEO paslaugos taip ir turėtų būti suprantamos: tai procesas (ne kažkokia instaliuojama programa, bet atliekamų veiksmų seka), kurio metu pasirūpinama tinklapio technine, turinio bei informacijos sklaidos apie pastarąjį kokybe. Kam tai reikalinga? Siekiama, jog internetinė svetainė užimtų garbingą vietą tarp užklausos rezultatų. Tas įmanoma internetiniams robotukams (tam tikra programa) suvokus, į ką konkrečiai orientuotas tinklapis. Įsivaizduokite, jos savo internetinėje svetainėje aprašote pagrindines sezono mados tendencijas, supažindinate su žinomiausiais Lietuvos ir pasaulio dizaineriais, įkeliate keletą mezgimo pamokų. Pagrindinis jūsų tinklapio tikslas – parduoti savo gamybos megztas sukneles, kurių nuotraukas su kainomis patalpinate. Tačiau planuoto pirkėjų srauto taip ir nesulaukiate. Nesėkmės priežastis paprasta: Google paprasčiausia nesupranta, kokiame kontekste pristatyti jūsų svetainę. Čia nėra skaitymo „tarp eilučių“. SEO paslaugos „sutvarkys“ jūsų svetainę pagal atitinkamus raktažodžius – šiuo atveju „rankdarbiai“, „megztos suknelės“ ir panašiai. Kai žmogus domėsis šia sritimi ir į paieškos langelį įves atitinkamus raktinius žodžius, Google jau žinos, kad ir jūsų tinklapis yra „į temą“ bei pasiūlys pastarąjį aplankyti.

SEO paslaugų efektyvumas tiesiogiai susijęs interneto vartotojų elgesiu. Visų pirma, jie pasitiki Google kompetencija – ką jis pateikia, tas, tikėtina, kokybiška ir verta dėmesio. Ir minėta kokybė priklauso nuo reitingo: kuo aukščiau atsiduria svetainė, tuo ji geresnė. O antra – žmonės paprasčiausiai neperžiūri visų pateiktų nuorodų – galimybę būti pastebėtos turi tik pirmose pozicijose atsidūrusios svetainės. Tad lyderiauti šiame reitinge – daugelio tinklapių savininkų tikslas.

This entry was posted in Other Web Related Topics

One Response

  • Norėčiau pataisyti, seo specialistai labiau yra gal tinklapių kokybės standartų įdiegėjai, nei tarpininkai tarp tinklapio savininko ir Google. Šiaip aukšti reikalavimai tinklapiams yra tik į naudą ir pastovus skatinimas tobulėti.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *