Šuo automobilyje

Paprastai automobiliu nuoma įtraukia keletą standartinių punktų, ką galima daryti mašinoje, o ko negalima. Tačiau šuo automobilyje daugumoje nuomos salonų nėra draudžiamas. Ypač užsienyje, nes gyvūnai paprastai labiau diskriminuojami pas mus. Tačiau visgi jeigu imate gyvūną į automobilį, kurį nuomojatės, turėtumėte pasistengti, kad jis nepadarytų žalos. Juk automobiliu nuoma jau yra labiau atsakinga kelionė, negu su savo mašina. Sugadinsite kažką, padarysite žalos – reikės atlyginti. Tad ką daryti, kad šuo išnuomotame automobilyje nepridarytų problemų?

Neprišerkite šuns

Nuomos paslaugosVisų pirma, atsižvelkite į tai, kad šuo važiuojant gali blogai pasijusti. Jeigu jį supykins, jis apsivems. Tad geriau iškart numatykite šį blogiausią atvejį ir šuns neprišerkite prieš kelionę. Vežkite tiesiog jį alkaną, taip pat ir per daug neprigirdytą. Ar šuo jau yra važiavęs mašina anksčiau, ar ši automobiliu nuoma jam pirmas kartas? Geriau būti jau važiavus su šuniu, tuomet ir jam bus mažesnis stresas, atrodys kaip įprastas dalykas. Ir taip pat žinosite jo elgesį mašinoje, tarkime, ar jo nesupykina.

Prieš kelionę išveskite į lauką

Pasistenkite, kad prieš keliaujant šuo jau būtų atlikęs savo reikalus lauke. Tuomet jis net ir labai susijaudinęs ar išsigandęs nieko nepridirbs automobilio salone. Be to, jeigu prieš tai gerai palakstys, pažais lauke, tuomet ir kelionėje bus jam geriau, nes jis bus išsibėgiojęs, pavargęs, galės ramiau būti mašinoje ir ištverti kelionę, gal jos metu tiesiog pamiegoti.

Šuo turi būti švarus

Automobilis ne jūsų, todėl turite stengtis palikti kuo gražesnę tvarką. Šuo turi būti išmaudytas, taip pat švariomis letenomis. Į automobilio saloną puikiai įsigeria kvapai. Juk ir jūs nenorėtumėte išsinuomoti automobilio, kuris dvoktų šunimis, gyvūnais, tvartu ar rūkalais. Todėl tarp visų nuomoto automobilio tausojimo ritualų dar taip pat turėsite pridėti ir tą, jog šunį reikia išmaudyti dar prieš lipant į mašiną.

Turėkite apklotą nuo pūkų

Kaip žinia, šunys šeriasi. Jeigu jūsų šuo didelio besišeriančio kailio, prieš kelionę jį iššukuokite, kad kuo mažiau šertųsi. O paskui su apsauginiu apklotu apsaugokite sėdynes.

Turėkite narvą

Turite neleisti šuniui laisvai vaikštinėti po visą saloną. Juo labiau, jeigu tai dar labai mažas šuniukas. Nes tuomet jis gal net norės ką nors graužti ar draskyti. Duokite šuniui žaislų, kad turėtų ką veikti, geriau jį laikykite specialiame narve, nebent jis tikrai ramiai bus vietoje pats.

This entry was posted in Auto & Motor

One Response

  • Taip, vežiojant gyvūnus automobilyje yra ypač svarbu turėti atitinkamas priemones, bet kartu svarbu ir tinkamai pasirūpinti gyvūno užimtumu (pvz. turėti jo mėgstamų žaislų) tam, kad gyvūnas nejustų streso.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *