• Financial »
  • Studijavimas, kaip tapti geru tinklo projektuotoju

Studijavimas, kaip tapti geru tinklo projektuotoju

Kai jūs kuriate grafiką ar fotografijas jūsų žiniatinklio svetainei, būti įsitikinęs, kad sulaikysite rinkmenos dydį mažą. Jei jūsų grafika bus per didelė, jūsų puslapis pakraus lėtai, ir jūsų lankytojai išvyks. Jūs galite surasti kreditai daug laisvų ar nebrangių grafinių programų tinkle, kurios optimizuos jūsų atvaizdus anksčiau, negu jūs pakrausite juos į savo žiniatinklio svetainę.

Jūsų svetainė turi būti paprasta vairuoti, jei jūs norite pritraukti lankytojus. Garantuokite, kad sąsajos yra matomos ir rodomos žinomose vietose. Navigacinis meniu taip pat padės lankytojams nustatyti vietą tiksliai, ko jie ieško. Prisijunkite atgal prie pagrindinio puslapio nuo kiekvieno kito puslapio ant jūsų svetainės; tai daro tai daug lengviau vartotojams pasiekti aplink

Kur bebūtų jūsų emblema pasirodo greitos paskolos ant jūsų svetainės, jūs turite palydėti tai su papildančiu šūkiu ar tagline. Idealiai, šis tagline turi būti traukiantis dėmesį ir informatyvus, ir turi pasiūlyti kažkokią pagrindinę jūsų svetainės ar produkto pasiūlymo tikslo reziumė. Turi atrodyti ant kiekvieno puslapio, jūsų emblemos ir tagline kombinacija sukuria sąryšio prasmę.

Padėtas privertimas, įdomi informacija apie jūsų žiniatinklio svetainę. Žiniatinklio svetainės projektas yra kritiškas, bet be turinio, jis neturės reikšmės. Lankytojai daugiau panėšėja, kad sugrįžtų į žiniatinklio svetainę, kuri siūlo naudingą, tinkamą informaciją.

Projektuodamas jūsų žiniatinklio svetainę, jūs turite panaudoti besileidžiančius kaskadomis stiliaus lapus, ar CSS. Šitie stiliaus lapai gali būti pritaikyti kiekvienam webpage ant jūsų žiniatinklio svetainės, ir garantuos, kad vartotojų patirtis yra nuosekli visur žiniatinklio svetainėje. Jie yra taip pat efektyvūs tam, kad padarytų greitus projekto pakeitimus į jūsų žiniatinklio svetainę dėl to, kad jūs tiktai turite pakeisti stiliaus lapą priešingai pokyčių ant greiti kreditai kiekvieno webpage sukūrimui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vienas daiktas į kurį jūs turite visada atsižvelgti, kai jūs galvojate apie tinklo projektą yra paskutinė technologija, kuri nėra namie šiandien. Kaip technologijos avansai į daro tinklą, taip būti įsitikinęs, kad jūs esate visada naujausias su tuo, kas keičiasi, kad jūs būtumėte taip daug daugiau supratimo to, kaip tinklas dirba.

Įsitikinkite, kad jūs projektuojate savo žiniatinklio svetainę su vyresnėmis interneto Tyrėjo versijomis turint omenyje. Kiekvienas mėgsta neapkęsti interneto Tyrėjo, bet liūdnas faktas yra, kad didelė interneto vartotojų mažuma vis dar naudoja šitas senas versijas T.Y. Jūs turėsite panaudoti workarounds, turėdamas reikalo su šia svarstoma problema, taip atminti kad. Ypač, pasimokykite apie garsią "dėžės modelio klaidą", senas dyglys T.Y.

Kiekis informacijos, pasiekiamos ant tinklo projekto, yra didžiulis. Iš tikrųjų, kaip minėtas anksčiau, kai kurie žmonės lanko mokyklą ir studijuoja tai per daug metų. Tinklo projektas yra labai svarbus todėl, kad jis gali nustatyti, ar jūsų žiniatinklio svetainei sekasi, ir todėl, kritiška, kad jūs turite gerą jo supratimą. Sekite patarimą, pateiktą šiame straipsnyje, kaip jūs statote ar gerinate savo žiniatinklio svetainę, ir visada ieškote būdų pasimokyti daugiau apie tinklo projektą.

This entry was posted in Financial

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *