• Pets & Animals »
  • Stereotipai apie žiniatinklio svetainės projektą, kurie yra ne visada teisingi

Stereotipai apie žiniatinklio svetainės projektą, kurie yra ne visada teisingi

Technologijos yra, tampa pažangesnis, ir firmos eina, kad gyventų pagal technologijas. Daug klientų, kurie nežino žiniatinklio svetainės projekto technologijų, bet išgirdo labai daug daiktų apie žiniatinklio svetaines ir jų technologijas turėjo papratimą vystytis. Dėl išgirstų daiktų, jie greitas kreditas internetu renka tam tikras žinias apie žiniatinklio svetainės projektą, jie padarė kažkokį suvokimą ar stereotipus, kuris nėra teisingas apskritai. Tai yra faktų klausimas, kad Žmonės, kas nedaro priklauso bendruomenei apskritai, tai yra, padarė kai kuriuos Stereotipus pagrįstus faktais, kuris yra nereikšmingas, ir dauguma jų yra neteisinga. Tuo metu, kai keli daiktai jie pamatė ar klausyti, gali būti teisingas tuo laiku kai kuriomis specifinėmis sąlygomis.
Čia mes įrašome į sąrašą lauke kai kuriuos bendriausius stereotipus, kuriuos iš tikrųjų susitinkama su mūsų klientais ir nuo žmonių aplink mus:

• Žiniatinklio svetainės projektuotojas yra Programuotojas – Tai yra bendriausi stereotipai žmonių nuo mūsų apylinkių, jie mano, kad žiniatinklio svetainės projektuotojas yra geras programuotojas. Daug studentų yra taip pat sutrikdyti, jie galvojo, kad būtų žiniatinklio svetainės greita paskola projektuotojas, ar supirkėjas turi būti geru programuotoju, kuris nėra teisingas. Čia, aš noriu išvalyti tai, žiniatinklio svetainės projektuotojas turi tam tikras pirmines programavimo žinias, kad jie galėtų įgalinti, kad praeitų duomenų bazę backend.

• Brangus pigiausias kreditas = Geras – Apskritai suvokimas apie žiniatinklio svetainės projektuotoją yra toks, jei paslaugos kaina yra brangi, tada dirba, būtų geras ir labiau kompetentingas, ar jie kainuoja pigesnis, negu jie nėra geri ar ne kvalifikuoti, bet tai nėra teisinga visiškai. Talentingą ir kompetentingą tinklo supirkėją gali apkaltinti žemai, bet pagaminti nepadarytą darbą. Čia, kokybiško darbo pranašavimas yra, priklauso nuo nominalaus, kurį įkrauna tinklo supirkėjo priemonės klientas, manė, kad daugiau jūs mokate, geriausias darbas, kurį mes gauname. Bet neatsiminkite nei brangus, yra geras, nei pigesnis, yra mažiau kvalifikuotas taip, išsirinkti išmintingai ant jų praėjusios dirbančios patirties.

• Trūkumas Socialinių Įgūdžių – faktas yra tinklo projektuotojai, yra, yra apimti darbo daug giliau, kad jie neturėtų laiko rūpintis jo pasirodymu ir kalbėti su kitais. Dėl darbo jie mėgo gyventi vieni, ir tai privers juos sutelkti į save asmenybę, ir jų pasirodymas būtų apviliantys kiti, dėvintys džinsus, sportinius marškinėlius, purvinus plaukus ir spektaklius. Tačiau, mes gyvename pasaulyje, kur jūsų pasirodymas sako daug kitiems, tinklo projektuotojams reikia į atsargų su jo atvaizdu.

• Vyriškos lyties Projektuotojai yra geresni – Moteriškų tinklo projektuotojų nelaiko taip gerais kaip vyriškos lyties tinklo projektuotojai. Sąvokos už to yra, jie yra, visada yra linkę vengti nuo mašinų, ir taip pat mes manėme, kad moterys nėra gebančios sugriebime technologijos tokiu greičiu kaip vyrai. Bet, su laiku moteriški tinklo projektuotojai taip pat palieka savo pėdsaką pramonei kaip geriausio tinklo projektuotojo toks, bet tačiau jie yra nedaugelis skaičiavime. Asmeniškai aš vos pamačiau moterį tinklo projekto pramonėje tuo metu, kai aš dirbau trijose skirtingose kompanijose.

This entry was posted in Pets & Animals

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *