Senas ir naujas puslapių dizainas

Kas jau kas, bet geriausi graphic designers London tikrai žino, kaip turi atrodyti šių laikų patrauklus dizainas. Pagalvokime, kaip jis keitėsi, bėgant laikui, ir ar visi tuos pokyčius išvis užfiksavo.

Senas dizainas

Dizaino paslaugos UKJeigu šiais laikais labai dažnai design websites yra itin svarbi kiekvienos įmonės įvaizdžio ir komunikacijos dalis, tai seniau tai užėmė kiek kitokią vietą. Iš pradžių, vos tik atsirandant internetui, visą virtualų pasaulį buvo galima įsivaizduoti kaip tyrus laukus, kuriuose nieko nėra. Tarsi kažkokią vietą, kurioje dar tik statysis miestas, vėliau išaugsiantis į tikrą megapolį. Taip buvo ir su interneto prasidėjimu, kuriame kiekvienas iš pradžių buvo pastebimas. Taigi, per daug niekas nesirūpino, koks turi būti interneto puslapio dizainas tam, kad jis geriau pralenktų konkurentų dizainą. Juk ir tų konkurentų beveik nebuvo, gal su savo firma buvai vienintelis šalyje, turintis interneto svetainę. Tokiais laikais dažnai dizaino madas diktavo operacinės sistemos dizainas. Itin dideli pikseliai, ryški grafika, leidžianti mums jausti, kad tai yra skaitmeninis blokelių pasaulis. Teksto šriftai taip pat dažnai tokie, kokie yra DOS ir kitose operacinėse sistemose. Viskas dar buvo persmelkta to pirmapradžio primityvumo. Panašiai kaip ir statant pirmuosius namus iš šakų, kailių ir kitų neperdirbtų medžiagų. Taip ir interneto vaizdas bei grafinis dizainas buvo per daug nenutolęs nuo esminių šaknų. Vėliau ėmė atsirasti vis daugiau svetainių, vis daugiau reklamų jose. Kiekvienas privalėjo ieškoti išskirtinio dizaino. Atsirado tokie pasakymai kaip – jei tavęs nėra internete, tai tu neegzistuoji. Taigi, pamažu viskas išvirto į virtualųjį pasaulį, kur būdamas pilkas ir neišskirtinis lieki nepastebėtas.

Naujos tendencijos

Iš tiesų reikia pasakyti, kad naujos tendencijos yra senos tendencijos. Kaip ir senais laikais interneto vaizdas priklausė nuo tuometinių technologijų pažangos ir paplitimo, taip ir šiais laikais. Mobilieji telefonai, išmanieji telefonai yra labai populiari priemonė. Ir joje esantis operacinių sistemų dizainas, o taip pat ir patys valdymo mechanizmai, padarė labai didelę įtaką kompiuterių grafiniam dizainui. Tai, kas buvo paprasta mobiliame telefone, persikėlė į kompiuterį, padarant jį dar patogesnį ir paprastesnį vartotojui. Todėl šiuo metu turime panašiai judančius perverčiamus langus, panašiai atrodančius šriftus, ryškias vientisas spalvas, neperkrautus ekranus, dažnai visą informaciją sutalpinant į vieną tarsi pailgą puslapį. Grafinis puslapių dizainas kaip seniau, taip ir dabar, žengia koja kojon su technologijų tendencijomis.

This entry was posted in Advertising & Marketing

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *