Pirmyn į pigesnių lėktuvų bilietų medžioklę!

Užkietėję keliauninkai žino ne vieną būdą, kaip lėktuvų bilietai gali būti įsigyjami už piniginę džiuginančią kainą. Ir jie noriai dalinasi savo patirtimi su tais, kurie šioje srityje jaučiasi „žali“.

Pirmyn į pigesnių lėktuvų bilietų medžioklę!1.      Jokių kelionių agentūrų!

Kad ir kaip patraukliai atrodytų mintis bendrauti su pataikaujančiu kelionių agentu ir po keliolikos minučių išeiti su bilietu rankoje, teks tai pamiršti. Visų pirma,  bilietų tarpininkai ima tam tikrą administravimo mokestį (atlygis už jų suteiktas paslaugas). Be to, jie dažniausiai bendradarbiauja tik su viena ar keletu skrydžių bendrovių, kurių siūlomi lėktuvų bilietai nebūtinai yra pigiausi. Jei tikrai norite sutaupyti, teks apsišarvuoti kantrybe ir atkakliai ieškoti pigesnių bilietų internete.

2.      Neatsilikite nuo paskutinių naujienų!

Ne visi reklaminiai laiškai, ateinantys į jūsų elektroninį paštą, yra šlamštas. Kai kurie gali būti tikrai naudingi. Pravartu užsiprenumeruoti įvairių kelionių agentūrų ir skrydžių bendrovių informacinius pranešimus – taip apie atpigusius lėktuvų bilietus sužinosite vieni pirmųjų.

Neverta pamiršti ir socialinių tinklapių, kuriuose aktyviai dalyvauja ne tik žmonės, tačiau ir bendrovės, tarp jų – jau minėtos kelionių agentūros ir aviakopanijos. Būtent savo paskyrų profiliuose jos pirmiausiai paskelbia apie siūlomas akcijas. Tad, patarimas – naudokitės visais įmanomais „kanalais“ ir neteks „graužti“ nagų dėl pražiopsotų lėktuvų bilietų patrauklia kaina.

3.      Apgalvotai rinkitės kelionės datą.

Jei nėra būtinybės keliauti būtent „čia ir dabar“, kelionę planuokite iš anksto. Ir ne bet kada, o tada, kada keleivių srautai yra mažiausi. Sakykite griežtą „ne“ skrydžiams vasarą ir  didžiųjų žiemos švenčių metu. Tuo metu padidėja ne tik pačių bilietų kaina, tačiau gerokai pabrangsta ir registruoto bagažo mokestis. Jei ir pasitaiko akcijų, tai pigesni lėktuvų bilietai išgraibstomi akimirksniu.

4.      Pigios aviabendrovės nesikandžioja!

Tikrai neverta nepatikliai žiūrėti į pigių skrydžių bendrovių pasiūlymus ir bandyti ieškoti, kur čia „šuo pakastas“. Jų parduodami lėktuvų bilietai suteikia tokią pačią galimybę pasiekti reikiamą kelionės tašką kaip ir tradicinių. Gerokai žemesnė kaina tėra sumaniai vykdomos politikos rezultatas. 

This entry was posted in Other Web Related Topics

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *