Patarimai, kad sukurtų ir optimizuotų xml sitemaps

Geras XML sitemap yra labai greitos paskolos svarbus SEO požiūriu. Tai yra iš esmės roadmap į visus puslapius ant jūsų žiniatinklio svetainės, kurie daro tai lengviau Google, kad šliaužiotų kiekvienas puslapis ir įtrauktų tai į rodyklę tinkamai, pakelti jo padėtį rangų skalėje. Tokiu būdu, to kūrimas yra daugiau negu tik svarbus geresniam ir pagerintai jūsų žiniatinklio svetainės padėčiai rangų skalėje. Jei jūs esate naujokas ir norite žinoti daugiau apie tai, šis straipsnis yra jums. Ritinys žemyn ir ieško į gilią informaciją, susietą su kūrimu ir optimizavimu XML Sitemaps.
Panaudokite Papildomas programas, Kad Sukurtumėte Tai Automatically: greitos paskolos Visų pirma daiktas, kurį jūs turite padaryti yra sukūrimas XML sitemap naudojimas pasiekiamų papildomų programų kaip Google XML Sitemap. Tai yra įrankis, kuris yra suprojektuotas, kad padarytų jūsų darbą lengvesnį negu anksčiau, tokiu būdu, jūs turite investuoti savo laiką į tai, kad nukirstumėte visą jo pašalpą.

Pateikite Tai Google: Po to, kai jūs kuriate XML sitemap, dabar atėjo laikas teigti, kad tai į paieškos sistemą į Google ieško pulto. Tai padės jums atrasti, jei kokia nors klaida, taip, jūs galite pataisyti tai savalaikis ir iš naujo pateikti tai indeksavimui visų svarbių puslapių ant jūsų žiniatinklio svetainės.

Nustatykite Savo Prioriteto Sąrašą: kurdamas XML Sitemap, kiekvienas puslapis turi teikti pirmenybę, kadangi kiekvienas puslapis ant žiniatinklio svetainės yra svarbus. Ir būdamas marketer, vartojamosios paskolos jūs norite užimti vietą nuo visų puslapių, kad gautumėte geresnius padarinius jūsų pastangų. Tai gali padėti Google šliaužimui jūsų užbaigta žiniatinklio svetainė geresnei padėčiai rangų skalėje.

Apimkite Tiktai Tiesioginį URLs: Jei jūs turite daugialypius puslapius panašiam reikšminiam žodžiui, taip, užuot painiojęs paieškos sistemas, jūs turite pateikti tiktai priimtą URLs versiją. Tai sumažins paieškos sistemų painiavą ir padarys tai lengviau jiems įtraukti į rodyklę jūsų tam tikrą puslapį, kuris toliau vaidina gyvybinį vaidmenį pakėlime jo padėties rangų skalėje,

Sulaikykite Savo XML Rinkmeną Mažą: Jei dydis jūsų XML sitemap yra didelis, taip, tai gali padėti didelę įtampą ant jūsų serverio, kurie paveikia jo apkrovos laiką ir paveikia vartotojų patirtį tuo pačiu metu. Todėl, visada gerai paklusti kaip nedidelis dydis kiek galima tam, kad įtrauktų į rodyklę.

Jie yra keli patarimai, kurie padeda jums kurti ir optimizuoti jūsų XML sitemap. Nors tai nėra galas, yra daug kitų punktų, į kuriuos jūs turite atsižvelgti ir jei jūs neturite pakankamai laiko ir žinių dėl to paties. Tikrai investuokite kapitalą į profesionalą, kadangi jie daro SEO praktiką lengvesnę jums ir padeda jums daryti prekės ženklą galvažudiškame lenktyniavime.

This entry was posted in Sports & Athletics

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *