Nosies pertvaros operacija: abėcėlė

Šiais laikais operacijos padeda susitvarkyti su labai įvairiomis problemomis. Ypač išpopuliarėjo plastinė chirurgija. Žmogus, kuris yra nepatenkintas savo kūnu, tuo pačiu labai dažnai jaučia ir psichologinį bei socialinį atstūmimą, taigi iš pirmo žvilgsnio estetinės problemos yra kur kas rimtesnės nei būtų galima pagalvoti.

Nosies pertvaros operacija yra greitas ir paprastas būdas turėti tokį veidą, kokio norite. Labai dažnai kreiva arba per didelė nosis kardinaliai pakeičia žmogaus veidą. Atrodo smulkmena, tačiau jos korekcija gali padėti kur kas geriau atrodyti ir tuo pačiu kur kas geriau jaustis. Norėdami Jums padėti apsispręsti, ar ši operacija Jums yra reikalinga, pasikalbėjome su chirurgu ir pateikiame pačią pagrindinę informaciją.

  1. Dažniausiai po atliktos operacijos reikia palaukti kelis mėnesius, kol pavyks pamatyti pilnai galutinį rezultatą. Ir tai yra visiškai natūralu, kadangi žaizdos gijimas reikalauja laiko. Visgi, pas gerą chirurgą laukti verta, kadangi jo darbai padės Jums atrodyti taip, kaip labiausiai norite.

  2. Dažniausiai po atliktos operacijos rekomenduojama bent jau kelias savaites vengti fizinio krūvio. Paprasčiausiai, kaip ir po bet kokios kitos operacijos – didelis fizinis intensyvumas gali būti Jums žalingas.

  3. Po procedūros bent jau porą savaičių gali iš Jūsų nosies bėgti sekretas. Nereikia to baimintis, kadangi tai gana natūralus procesas. Dažniausiai po poros savaičių procedūra dings.

  4. Toliau judame link to, kad norint paspartinti žaizdos gijimą visada labai rekomenduojama pasitarti su chirurgu, kuris padės nuspręsti, kokie vaistai labiausiai Jums tinka. Siūlome pasikliauti chirurgo rekomendacijomis, o ne pirkti bet kokius vaistus, kurie turėtų padėti žaizdai kuo greičiau užgyti.

  5. Galiausiai, po atliktos operacijos dažniausiai rekomenduojama kelias savaites vengti labai karšto ir šalto kismo, taip pat nepūsti nosies niekaip kitaip os netrinti. Kuo ramiau ją paliksite – tuo greičiau nosis užgis.

Nosies pertvaros operacija yra gana greita ir paprasta procedūra, kuri gali padėti pagerinti savo išvaizda. Nosis yra veido centre ir kuomet ji yra didelė arba kreiva – labai deformuojasi ir visas veidas.

This entry was posted in Advertising & Marketing

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *