Mezoterapija atgaivino odą

Kai kremai nepadeda ir raukšlės veide pasilieka, bet plastinėms operacijoms dar per anksti – mezoterapija gali padėti pasiekti nuostabius rezultatus. Tai procedūra, kuri leidžia suaktyvinti kraujotaką, geriau įsisavinti medžiagas, o dėl to pagerėja ir odos būklė.

Kaip vyksta mezoterapija

Dar prieš kelis metus mezoterapija nebuvo žinoma ir populiari. Tačiau nieko keisto – medicinos ir estetinės chirurgijos sritys tobulėja nuolat. O jaunystės eliksyras ieškomas nuo senų laikų. Jaunas žmogus – laimingas žmogus, tad mums visiems tenka tikrai džiaugtis, kad dar esame gyvi, dar matome, dar skaitome šį tekstą, tikriausiai esame pakankamai jauni ir laimingi vien dėl to. Taigi, ir išvaizdą paprastai esame suinteresuoti išlaikyti kuo gražesnę.

MezoterapijaMezoterapija vyksta, kai oda yra masažuojama specialiomis priemonėmis, turinčiomis adatų. Tai gali būti adatinisvolelis, gali būti rutuliukas. Tačiau masažas atliekamas su mase mažų adatėlių, o ne smaigstant po vieną – tad tai tikrai nėra akupunktūra. Mezoterapijos esmė yra paskatinti kraujotaką iš giliausių odos sluoksnių. Su paprastu masažu mes paliečiame tik paviršių ir taip giliai neprieiname. O štai mezoterapija leidžia akupunktūruoti ir masažuoti kur kas giliau. Visai odai gavus tokį stimulą, gerėja kraujotaka, taigi, visa oda yra aprūpinama didesniu deguonies kiekiu, ji gali lengviau kvėpuoti. Be to, atsiranda ir galimybė geriau bei tinkamai masažuoti ne tik odą, bet ir jai suteikti drėgmės. Jeigu mezotaripija atliekama naudojant heliurono rūgštį arba stipriai drėkinančius preparatus, tuomet galima tikėtis, kad dar šiuo stimuliavimo metu papildomai į odą pateks ir didesnis drėgmės kiekis.

Profesionali ar namuose?

Kyla klausimas – ar galima mezoterapiją darytis namuose, ir ar jos kaina didelė grožio salone arba klinikoje? Iš tiesų kaip ir su visais dalykais. Jeigu nesi specialistas, geriau neeksperimentuok. Jeigu nesi tokių dalykų ekspertė, eik pas tikrus grožio ir medicinos specialistus ir jie tau viską atliks profesionaliai. Darant mezoterapiją savarankiškai namuose, galbūt tektų ir nukentėti. Paaiškėtų, kad adatėlės susmigo per stipriai, atsirastų skausmas, išbėrimai. Arba apskritai viskas nutiktų netinkamai ir procedūros neduoda jokių rezultatų. Taigi, sveikintina yra ėjimas pas specialistus.

Rezultatai

O kokie turėtų būti rezultatai? Gerinant odos būklę, žinoma, rezultatai yra jos gražėjimas, jos drėgmės atsiradimas. Taip pat raukšlių sumažėjimas. Tai dalykai, kurių iš tiesų juk nori visos moterys, kenčiančios dėl raukšlių ir ankstyvų senatvės požymių. Mezoterapijos metodai gali tai pakeisti.

This entry was posted in Health Care & Medical

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *