• Web Resources »
  • Kodėl yra HTML kalba 5 geriau negu ankstesnės versijos?

Kodėl yra HTML kalba 5 geriau negu ankstesnės versijos?

HTML KALBA 5 yra paskutinis atnaujinimas ant tinklo projekto ir programinės įrangos išsivystymo rinkos. Tai rinko daug teigiamų atsakymų nuo jo pradžios pernai ir pasirodė buvo gabus blyksnio pakaitalas, aprūpinant suderinamumą visoms naršyklių rūšims. HTML KALBA 5 vadina gyvu standartu, t.y. ji yra pastoviai kontroliuojama ir gerinama sustiprinančiam funkcionalumui. Yra aukščiausių priežasčių kodėl HTML KALBA 5 dūžiai jos pirmtakai.

Kas daro HTML KALBĄ 5 skirtingą?

HTML KALBA 5 buvo pastatyta, turėdama galvoje reikalavimus greitas kreditas einamųjų firmų ir paskutinio vartotojo laukimą. Buvo draminis sprendimas atskirti procesą, prie kurio naršyklė interpretuos rinkmeną nuo būdo, kuriuo supirkėjas rašo tai.
Vartotojų atstovai iššifruos HTML KALBĄ, 4 konstrukcijos kaip centro elementas, bet HTML KALBA 5 nenaudos centro elementų daugiau ne. HTML KALBA 5 naudojimas CSS vietoj to su pagerintais rezultatais ir geresniu funkcionalumu. Procesas buvo suprojektuotas būdu, kuriuo senos naršyklės nestovi su jokia suderinamumo svarstoma problema.

HTML KALBA 5 yra rėmas mažiau

Daugumos programinės įrangos supirkėjų ir tinklo ketina, kad profesionalai būdingai labai nenori elgtis su rėmais. Procesas naudoti greiti kreditai internetu elementus rėmo, frameset, jokie rėmai nėra nuobodūs ir sudėtingi. HTML KALBA 5 nusižudo su rėmais, apskritai naudodama CSS vietoj to.

Applets, didelis, pagrindinis šriftas, akronimas, centras, streikas, dir ir U, bus nuneštas, ir jų funkcijos bus traktuotos kitų procesų. HTML KALBA 5 išsaugo naudojimą stalų, bet neleidžia jų naudojimo Vaizdo elementų sudėliojimui daugiau ne. Tai padaroma todėl, kad, kai tinklo įrankiai yra panaudoti, kad parūpintų duomenis dokumentuose (kurie įtraukė stalų naudojimą, kad išsirikiuotų į eilę puslapius) jie duoda painių rezultatų.

Tokiu būdu komandos kaip rikiuojasi, bgcolour, ląstelės pamušimas pamušalu, aukštis, taisyklės, valign, ląstelės išdėstymas tarpais, siena ir plotis nebus panaudoti daugiau ne, ir visas jų naudojimas turi būti kreditai paskolos pasiektas vartojant CSS. Programinės įrangos supirkėjai turi investuoti kažkurį laiką studijuoti CSS tinkamai, bet tai gyvybiniams interesams pramonės ilgame prabėgime.

HTML KALBA 5 daro kodavimą paprastą

Naršyklės visų rūšių, prieinančių ateityje, bus greitesnės ir galingos dėl to, stumia debesies skaičiavimą. HTML KALBA 5 aprūpina galimybę visiems programinės įrangos supirkėjams, kurie dirba ties tinklo projektu, kad panaudotų liesą aptakų kodą ir paliktų sunkų darbą naršyklei. Tai įvyko dėl naudojimo AJAX ir video/girdimojo įstatymo.

Nauji elementai apima šalia, skaičius, figcaption, straipsnis, puslapinė poraštė, smūgis galva, nav, reziumė, skyrius ir figcaption, ir visi jie kreipiasi tiktai į vidaus dokumento struktūrą.

Kas daro HTML KALBĄ 5 geromis žiniomis ateičiai?

HTML KALBA 5 apibrėžia vieną antkainio kalbą, kuri gali būti parašyta ar vartojant XHTML ar vartojant HTML KALBĄ. Tarpveikiantis ištesėjimas yra padrąsintas vartojant pažengusius apdirbimo modelius. Antkainis daktarams yra racionalizuotas ir pagerintas tuo metu, kai "Taikomojo programavimo interfeisai" yra panaudoti tam, kad pasielgtų, komplikavo tinklu pagrįstas paraiškas.

Visos šitos priežastys daro HTML KALBĄ 5 idealus partneris mobiliai technologijai. Iš tikrųjų 2011 Strategijos Analitikos mokslinio tyrimo ataskaita aiškiai išdėsto, kad pardavimai nuspėjo Mobilaus ryšio telefonų ir tablečių, kurios yra suderinamos su HTML KALBA 5, kirs 1 milijardą žymes.

This entry was posted in Web Resources

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *