Kodėl mano wix svetainė nepasirodo ant google?

Wix yra labai populiarus žiniatinklio svetainės kūrėjas su daugiau kaip 77 milijonais vartotojų visame pasaulyje. Su pažadu buvimo lengvas panaudoti, tai skubiai tapo populiaru ir tapo privilegijuota momentinis kreditas daugiau nespecialistų platforma.

Mes turime pripažinti:

Įrankis – kuris yra pasiūlytas nemokamai – turi šiuolaikinį ir patrauklų projektą, be iš tikrųjų lengvos vartotojų patirties turėjimo. Su tuo, jūs galite sukurti žiniatinklio svetainę, neturėdamas jokių ankstesnių techninių žinių apie temą.

Tačiau, viskas nėra taip gerai!

Nuo 2015 m. spalio, Google (taip, pasaulinė aukščiausia paieškos sistema!) neįtraukia į rodyklę žiniatinklio svetainių, išvystytų Wix platformoje jos radiniuose.
Praktiškai, tai reiškia, kad, kai žmonės ieško vardą, prekės ženklą, paslaugą ar produktus tam tikros parduotuvės, pavyzdžiui, jie neras to.

Galų gale, kodėl mano Wix svetainė nepasirodo ant Google?

Wix žiniatinklio svetainės neužima vietą ant Google dėl gana sudėtingos priežasties. Bet, riešuto kevale, mes galime pasakyti, kad Wix – taip pat kaip labai daug kitų žiniatinklio svetainių – buvo iš pradžių išvystytas Blyksnyje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pasirodo, kad Blyksnis nemokamas kreditas "mirė" gana ilgą laiką dabar.

Bet tai nedingo "iš mėlynos spalvos". Su pastovia technologijos pažanga, kiekvienas žinojo, kad vieną dieną jie turės prisitaikyti.

Per šį procesą, kitos paslaugos sureguliavo savo struktūrą, greiti kreditai kad pasiūlytų jų vartotojams atsiliepiantį žiniatinklio svetainės projektą (toks, kuris priima mobilius prietaisus), ir kokybė SEO.

Tačiau, Wix nusprendė palaikyti tą pačią struktūrą, kurią jis panaudojo ir Blyksniui ir naujoms HTML KALBOS žiniatinklio svetainėms. Šiandien, deja, platforma naudoja savo gražius šablonus ir projektus, kad aplenktų kai kuriuos vartotojus.

Tiesa yra: Wix tapo atgyvenęs!

Be to, į ne pritaikymą smartphones ir tabletėms, tai neužima vietą paieškos sistemose kaip Google.

Kaip Gali Wix Žiniatinklio svetainė Paveikti Mano Verslo Pasisekimą?

Mes žinome, kad geros žiniatinklio svetainės turėjimas šiandien yra fundamentalus bet kokio verslo pasisekimui. Be to, į buvimą gražus ir patrauklus, žiniatinklio svetainė turi būti optimizuota, kad užimtų vietą ant pagrindinio puslapio paieškos sistemų tokių kaip Google ir Krūva pavyzdžiui.

Problema su Wix žiniatinklio svetainės turėjimu yra tokia, kad jūsų internetinė parduotuvė nebus surasta. Beprasmiška investuodamas kapitalą į SEO strategijas, blogs, turinį su reikšminiais žodžiais, jei žiniatinklio svetainė nenegali ir nebus įtraukta į rodyklę Google.

Jei jūs turite Elektroninės komercijos verslą "vyrų odekolonų nuo Europos pardavimas", žmonės turi surasti jus, kai netizens surenka "importuotų vyrų odekoloną", pavyzdžiui.

Beje, mes turime didįjį vadovą ant, Kaip Pastatyti Elektroninės komercijos Žiniatinklio svetainę!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tada… "Ką aš turiu Padaryti?"

Taip, net nepaisant to, kad platforma vilioja (galų gale, jūs net neturite suprasti programavimo, kad panaudotumėte ją), verslas turi idealiai būti pastatytas vertoje pasitikėjimo platformoje, tokioje kaip WordPress, Shopify ar HTML5, su skaitmeninių rinkodaros profesionalų pagalba. Jie sugebės pasiūlyti jums geriausius sprendimus pagal jūsų tikslą ir biudžetą.

Be to, projektuodamas žiniatinklio svetainę, kiekvienas turi investuoti kapitalą į daug skaitmeninių marketingo strategijų ir SEO turinio, kad jūsų parduotuvė iš tikrųjų būtų pasisekimas!

Nepakliūkite į klaidinančių reklaminių skelbimų ir pigių paklausimų; kompetentingo SEO konsultanto samdymas yra visada geriausias pasirinkimas!

This entry was posted in Other Web Related Topics

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *