Kas lemia SEO paslaugų kainą?

Kai ieškoma tam tikrų paslaugų teikėjų, dėmesys gana dažnai krypsta būtent į jų nustatytus įkainius, tad ir tuomet, jei klientus domina seo paslaugos, neretai yra keliamas klausimas, kokia galėtų būti šių paslaugų kaina. Svarbu žinoti, kad seo optimizacijos įkainiai visuomet priklauso nuo kelių svarbiausių veiksnių, taigi, pravartu apžvelgti, kas sudaro šių paslaugų kainodarą.

Skirtingų specialistų nustatyti įkainiai

Įvairių paslaugų teikėjų nustatytos kainos gali labai varijuoti, tad ir tuomet, jei ieškosite geriausių seo specialistų, nusiteikite, kad skirtingų paslaugų teikėjų nustatyti įkainiai gali labai varijuoti. Nors galutinė paslaugų kaina visada priklauso nuo kelių svarbiausių veiksnių, tačiau dažnas paslaugų teikėjas savo internetinėje svetainėje pateikia nustatytas preliminarias kainas, kurios padeda vartotojams paprasčiau orientuotis, kiek gali kainuoti vienos ar kitos paslaugos teikimas.

SEO paslaugas jau daug metų teikia Digital Star agentūra.

Parinkti raktiniai žodžiai

Įvairių raktinių žodžių konkurencingumas gali labai skirtis, todėl tai atsiliepia ir seo optimizavimo kainai. Niekam ne paslaptis, kad šiandien galime rasti pakankamai didelį drabužių parduotuvių pasirinkimą, tad tuomet, jei pagrindiniais raktažodžiais taps drabužių pavadinimai, natūralu, kad seo optimizavimo kaina gali būti didesnė nei tuomet, jei bus pasirenkami ne tokie konkurencingi raktiniai žodžiai. Jei raktažodžiai yra ganėtinai populiarūs, tokiu atveju seo optimizavimas taps ilgesnis ir sudėtingesnis, taigi, tai turės įtakos ir paslaugų kainai.

Raktažodžių skaičius

Seo paslaugos kainuoja pigiau, jei nusprendžiama rinktis vos vieną ar du raktinius žodžius, tačiau tuomet, jei raktažodžių skaičius yra pakankamai didelis, tai atsiliepia ir teikiamų paslaugų kainai. Vis dėlto, visada yra palankiau neapsiriboti vos pora raktažodžių: jei jų skaičius bus pakankamai didelis, internetinėje svetainėje galėsite sulaukti kur kas daugiau lankytojų. Taigi, visada svarbu pasitarti su specialistais, kurie padės parinkti tinkamus raktažodžius ir nustatys optimalų jų skaičių.

Kokie darbai bus atliekami?

Seo paslaugos apima įvairių darbų atlikimą, todėl tai atsiliepia ir galutinei teikiamų paslaugų kainai. Pavyzdžiui, seo specialistai gali atlikti tik vidinį arba ir išorinį seo, gali būti teikiamos turinio kūrimo paslaugos, raktažodžių analizė, ir t.t.

Dabartinė seo būklė

Jei svetainė yra ganėtinai nauja, ir anksčiau nebuvo atlikti jokie seo darbai, natūralu, kad specialistams teks daugiau padirbėti, taigi, tai atsilieps ir teikiamų paslaugų kainai. Nors preliminarius teikiamų paslaugų įkainius galima rasti kone kiekvieno seo specialisto internetinėje svetainėje, tačiau tikslias kainas galėsite sužinoti tik tada, kai specialistas įvertins dabartinę svetainės būklę bei kliento lūkesčius.

This entry was posted in Web Development

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *