Kaip išspręsti linoleumo trūkumą

Linoleumas internetuUžsakytas linoleumas internetu gali atrodyti tikrai puikiai, tačiau reikia žinoti, kad jis turės būti paklotas protingai. Jeigu nemokėsite jo tinkamai pakloti, tik sugadinsite vaizdą. Tad prieš užsisakant reikėtų apie tai pagalvoti. O ką daryti, jeigu linoleumo jau turite ir visgi nusipirkote jo per mažai? Teks jungti iš gabalų, ir galvoti, ką daryti toliau.

Linoleumas – gera išeiti įrengiant interjerą

Taigi, visų pirma linoleumas internetu apskritai gali būti puikus pasirinkimas, norint sukurti gražų interjerą, atnaujinti patalpas ir suteikti naują jaunystę grindims. Kadangi tik tokiu atveju bus galima sakyti, kad namai atjaunėjo – jeigu ne tik sienas atnaujinsite, bet ir grindis. Juk žiūrime dažnai žemyn ž norime matyti, kur statome kojas. Taigi, linoleumas išgelbėja tada, kai norisi kažko pigesnio ir gražaus. Laminatas yra brangesnis variantas, o PVC danga per kišenę stipriai nekerta.

Kaip gražiai sujungti atkarpas

Sakykime, turite per mažas atkarpas per plotį, taip pat kažkokias atraižas. Reikia visa tai gražiai sujungti, jeigu negalite tiesiog patiesti vientiso lakšto. Kaip tą padaryti? Gražiausiai atkarpas sujungsite, jeigu protingai pasirinksite jų plotį. Taip pat reikėtų pirkti specialias juosteles ir hermetikus, kas padėtų padaryti tinkamus sujungimus. Nepamirškite, kad linoleumas turėtų būti ir tvirtinamas prie grindų bent kraštuose tai paklijuojant, kad vėliau neatšoktų ir netaptų kliūtimi kelyje.

Ką gali paslėpti baldai

Kartais labai daug teigiamo poveikio gali padaryti tiesiog patys baldai, pastatyti taip, kad būtų galima po jais netiesti išvis linoleumo. Arba, jeigu kyla klausimų dėl patiesimo simetriškumo, tai čia irgi galima atrasti sprendimą: tiesiog baldai gali būti protingai panaudoti ir padaryti taip, kad galiausiai jie paslėps nemažai siūlių. Pavyzdžiui, lygiagrečiai su stalu ar su spinta galės eiti siūlė ir tai atrodys derama geometrija, nieko blogo.

Plintusų poveikis

Galima kalbėti ir apie plintusus, kurie padeda pagražinti apdailą kraštuose, o taip pat ir padeda paslėpti kažkokį galimą trūkumą pačios PVC dangos.

Skirtingų PVC dangų derinimas

Šis variantas labiau tiks kūrybingiems žmonėms ir tiems, kurie nebijo nestandartinių sprendimų bei panaudoti savo turimas interjero kūrimo žinias. Jeigu neturite tokių žinių ir patirties, verčiau per daug neeksperimentuoti.

Kilimas – trūkumui paslėpti

O gal visgi tiesiog nusipirkti daugiau linoleumo? Aišku, jeigu to padaryti neįmanoma, galima trūkumus maskuoti. Kilimas – tai turbūt paprasčiausias būdas tą padaryti.

This entry was posted in Miscellaneous

One Response

  • Kiek teko domėtis tai laminato kaina ir ilgaamžiškumas atsiperka. Geriau vieną kartą padaryti gerai, nei tris kartus taupant pinigus. Tik ar tiktų tai ofisuiLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *