Kaip išsirinkti geriausią trumpalaikių plaukų dažymo būdą?

Trumpi plaukai yra gražūs. Trumpi plaukai – tai universalus stilius, kurį galima įvairiai formuoti, nes tai puikus būdas eksperimentuoti su savo išvaizda. Nesvarbu, ar norite pankroko, ar glamūrinio stiliaus, šaunių būdų, kaip šukuoti trumpus plaukus, yra be galo daug. Kai tiek daug populiarių trumpų plaukų stiliaus variantų, nenuostabu, kad vis daugiau žmonių nusikerpa plaukus. Trumpos šukuosenos tinka beveik visiems, nes tinka kiekvienai veido formai ir yra lengvai tvarkomos – nereikia kiekvieną savaitę užsirašyti pas kirpėją! Tačiau jei jūsų plaukai iš prigimties garbanoti arba banguoti, patariame jų nekirpti trumpai. Jei leisite garbanoms augti, o ne trumpai kirpsite, išgausite daugiau natūralios apimties. Jei norite kirptis pixie, geriausia kreiptis į profesionalų, išmanančių savo darbą, pagalbą. Trumpalaikiai plauku dazai ir specialisto patarimai.

Trumpų plaukų spalvos idėjos: Kurią rinktis?

Dažai plaukamsRinkdamiesi trumpų plaukų spalvą turite daugiau laisvės nei ilgaplaukiai. Spalva, kurią pasirinksite trumpiems plaukams, priklauso nuo kelių veiksnių, pavyzdžiui, jūsų norimos išvaizdos ir plaukų būklės. Renkantis trumpų plaukų spalvą, svarbu atkreipti dėmesį, kad trumpiems plaukams idealiai tinka stipriai pakeliama spalva, nes ji nepakeis jūsų natūralios spalvos. High-lift spalvą lengviau ir greičiau užtepti nei standartinę spalvą, nes ji nepakelia natūralios spalvos ir palieka ją vietoje. Iš esmės galite rinktis bet kokią trumpų plaukų spalvą ir viskas bus gerai. Tačiau jei norite kuo sveikesnių plaukų, rekomenduojame susilaikyti nuo mėlynų ir violetinių atspalvių. Šios spalvos gali labai pakenkti jūsų plaukams, ypač jei jūsų plaukai natūraliai tamsūs.

Trumpa tamsiai ruda plaukų spalva

Jei norite nusidažyti trumpus tamsiai rudus plaukus, turėsite daugybę smagių spalvų variantų. Galite rinktis bet kokį tamsiai rudos spalvos atspalvį – nuo rausvų, varinių tonų iki rusvų tamsių atspalvių. Taip pat galite rinktis raudoną, oranžinę, koralų, violetinę ir kitas spalvas. Jei norite nusidažyti tamsiai rudus plaukus šviesesniu atspalviu, patariame susilaikyti nuo raudonų ir oranžinių, nes šios spalvos gali kirstis su jūsų natūralia spalva. Nors raudonos spalvos puikiai atrodo ant ilgų plaukų, jos ne taip gerai atrodo ant trumpų plaukų. Tamsiai rudi plaukai su šviesiai rudais ar karameliniais atspalviais nuostabiai atrodo ant trumpų plaukų, ypač jei turite šviesią veido spalvą.

Trumpa šviesių plaukų spalva

Jei norite trumpų ir šviesių plaukų, patariame susilaikyti nuo mėlynų ir violetinių atspalvių, nes jie gali labai pakenkti plaukams. Raudona ir oranžinė yra puikios spalvos, tinkančios prie šviesių plaukų, todėl galite rinktis iš daugybės variantų. Jei ketinate tapti šviesiaplauke ir norite išsaugoti sveikus plaukus, rekomenduojame laikytis atokiau nuo raudonų ir oranžinių atspalvių.

This entry was posted in Health Care & Medical

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *