Kaip dažnai plauti plaukus bei galvą?

Tinkama plaukų priežiūra gali užtikrinti, kad Jūsų plaukučiai visada atrodys puikiai. O kadangi tai yra daugelio moterų siekiamybė, natūralu, kad stengiamasi skirti to dėmesio, kiek tik reikia, kad tik ši puošmena atrodytų puikiai.

Plaukų mezoterapijos nauda

PRP procedūrosŽinoma, plaukų priežiūra reikalauja laiko. Rekomenduojame reguliariai atlikti įvairias procedūras, kurios gali paskatinti sveikų bei gražių plaukučių augimą. Pavyzdžiui, viena tokių yra PRP terapija Kaune, kurios tikslas yra suaktyvinti plaukų svogūnėlius ir taip paskatinti jų augimą. Daugelis moterų (ir vyrų, žinoma) džiaugiasi, kad mezoterapija plaukams tapo tarsi gyvybės eliksyru, kuris užtikrina kur kas greitesnį ir tuo pačiu tankesnį plaukų augimą.

Tinkamų priemonių pasirinkimas

Žinoma, kad plovimas būtų našus – reikalingos tinkamos priemonės, kurių pasiūla rinkoje šiuo metu yra labai plati. Daugelis moterų džiaugiasi, kad radus geras priemones galima atgaivinti net ir sausus plaukus. Tačiau, žinoma, rasti tokias priemones nėra paprasta.

Šiuo metu labai mėgstamos natūralios, ekologiškos, tačiau reikia nepamiršti, kad jos ne visada tokios geros kaip kad gali atrodyti. Taip pat reikia daugiau dėmesio skirti gamintojams, kadangi kai kurie save reprezentuoja kaip labai natūralius, tačiau tiesa tokia, kad kokybę, deja, toli gražu nėra tokia, kokios tikimasi.

Plauti per dažnai – blogai

Radus tinkamas priemones taip pat reikia pasirūpinti, kad jos būtų naudojamos taip dažnai, kaip reikia. Paprasčiausiai per dažnas plaukų plovimas nėra geras pasirinkimas, kadangi plaukai kur kas intensyviau riebaluosis, galiausiai, dėl per dažno plovimo jie gali taip pat pradėti aktyviau sausėti. Neįmanoma pasakyti, koks plovimo dažnis yra geras. Juk skiriasi ir galvos oda, ir plaukai. Geriausia yra tartis su kirpėja. Tačiau palaikyti poros kartų per savaitę ritmą – dažniausiai geriausias pasirinkimas.

Tinkamas džiovinimas

Kai plaukai jau yra išplauti – reikia daugiau dėmesio skirti ir džiovinimui. Tokiu atveju siūlome naudoti rankšluostį, tačiau jokiu būdu plaukų stipriai netrinti. Taip pat geriausia palikti plaukus džiūti be jo, be jokių kitų priemonių, kadangi taip plaukas bus mažiausiai pažeidžiamas.

Mezoterapija plaukams gali atgaivinti net ir labai nušiurusius plaukus, tačiau juk geriausia, kad jiems skirtas dėmesys padėtų to išvengti apskritai.

This entry was posted in Health Care & Medical

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *