• Miscellaneous »
  • Ką daryti, kad kvepalai kuo ilgiau „tarnautų“ ant kūno bei drabužių?

Ką daryti, kad kvepalai kuo ilgiau „tarnautų“ ant kūno bei drabužių?

KvepalaiGeros kokybės kvepalai nėra labai pigi investicija, tad nieko keisto, kad daugelis žmonių stengiasi ant drabužių juos išlaikyti kuo ilgiau. Žinoma, tam reikalingi ir labai geros kokybės kvepalai, kadangi pigūs gaminiai, kurie nėra sertifikuoti – dažniausiai tiek nuo odos, tiek nuo drabužių paviršiaus „dingsta“ jau per kelias valandas.

Taigi, net ir mokėdami brangiau – galiausiai sutaupote, kadangi tokie kvepalai paprasčiausiai kur kas ilgiau tarnauja, tad ir mėgavimasis jais – vertas Jūsų laiko bei dėmesio.

1. Jeigu norite, kad kvepalai tikrai kur kas ilgiau būtų ant odos – tokiu atveju siūlome įsigyti tikrai geros kokybės kvepalus. Jokiu būdu ne vandenį, kuris kainuoja kur kas mažiau, tačiau taip pat dažniausiai ir tarnauja gana trumpą laiko tarpą.

2. Riebia ir tuo pačiu drėgna oda kur kas geriau išsaugoti parfumerijos kvapus. Štai todėl siūlome kuo daugiau drėkinti savo odą. Ne tik dėl jos pačios elastingumo, tačiau taip pat ir dėl galimybės kur kas ilgesnį laiko tarpą mėgautis labai maloniais kvapais.

3. Būtinai pažiūrėkite, kokia yra kvepaluose aromatingųjų medžiagų koncentracija. Tai lemia kvepalų ilgaamžiškumą bei kokybę.

4. Dažniausiai kvapas laikosi kur kas ilgiau ir tokiu atveju, jeigu aromatas bus sluoksniuojamas. Ką tai reiškia? Kad verta pirkti priemonių komplektus, kuriuose yra ne tik kvepalai, tačiau ir kūno kremai bei losjonai. Tepkite juos savo kūną ir tuo pačiu džiaukitės maloniu aromatu, kuris džiugina ne tik jus, tačiau taip pat ir aplinkinius.

5. Kvėpinkite drabužius, tačiau ne kūną. Taip, tiesa ta, kad kvepalai geriausiai atsiskleidžia tokiu atveju, kai kvėpinamas kūnas, kadangi jis skleidžia šilumą, kuri skatina kvepalus sklisti intensyviau. Tačiau jeigu norite, kad aromatas būtų kuo didesnis – tokiu atveju geriausia yra kvėpinti drabužius, o ne kūną.

6. Taip pat reikia kvėpinti tam tikras kūno vietas. Geriausia, žinoma, tas, kurios skleidžia kuo daugiau šilumos. Šiuo atveju tai yra riešai, kaklas bei kitos zonos, kurios dažniausiai vadinamos standartinėmis.

Štai šie paprasti patarimai padės kur kas ilgesnį laiko tarpą džiaugtis nuostabiu aromatu, kuris patiks ne tik Jums, tačiau taip pat ir kitiems.

This entry was posted in Miscellaneous

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *