Informacijos saugojimo kursai

Duomenų saugymasJeigu jums nors kartą dingo labai svarbūs duomenys ir buvo reikalinga data recovery service, vadinasi, kažką gyvenime darote tiesiog ne taip. Galbūt nemokate saugoti savo svarbios informacijos kompiuteryje, o toks saugojimo įgūdis būtų tikrai labai naudingas. Tad tam, kad ir vėl jums nebūtų gyvybiškai svarbu hard drive recovery London, mes siūlome nedidelius kursus visiems, norintiems išsaugoti savo informaciją. Atsakykite į šiuos klausimus ir suprasite, ką darote ne taip.

Ar rūšiuojate svarbią informaciją?

Iš tiesų tik nedaug žmonių suvokia, kad labai svarbu informaciją ne tik kaupti, bet ir tinkamai rūšiuoti. Jeigu norite būti sėkmingas žmogus, kuris turi savo svarbius dalykus, tai jūs juk jų nemaišote su šiukšlėmis. Pažiūrėkite į užimtų ir sėkmingų žmonių darbo kambarius. Ar rasite ten svarbius dokumentus sumaišytus su šiukšlėmis iš užkandinės? Nieko panašaus. Svarbūs dokumentai stovės svarbių dokumentų stalčiuje, darbo stale. O gal net bus įdėti į seifą. Tuo tarpu šiukšlės bus nuolat išvalomos ir išmetamos šiukšlių maišuose. Taigi, ir jūsų kompiuteryje svarbūs dokumentai visai neturėtų maišytis su šiukšlėmis. Jums reikėtų pasistengti atskirti šiuos dalykus ir šiukšlių nedėti į krūvą su gerais dalykais. Šiukšles iš kompiuterio trinkite, o tai, kas vertinga, pasilikite.

Ar saugojate informaciją slaptažodžiais?

Jeigu turite kompiuterį, būtinai saugokite jį slaptažodžiu, telefoną – PIN kodu. Galvokite ne apie nuspėjamus slaptažodžius, ne tokius, kokius jums būtų lengva atsiminti, o tokius, kuriuos būtų sunku atspėti. Taip padidinsite savo informacijos saugumo tikimybę.

Kur kopijuojate informaciją iš nešiojamo kompiuterio?

Jeigu turte stacionarų kompiuterį, iš kurio galima išimti kietąjį diską, tada informacija yra šiek tiek saugesnė. Matote, jeigu suges kompiuteris, galėsite tiesiog pasiimti iš jo jums reikiamą informaciją ir ją perkelti į kažkokią vietą, kurioje būtų veikiantys įrenginiai. Išimsite kietąjį diską su informacija, o kompiuterį vešite taisyti. Tačiau jeigu suges nešiojamas kompiuteris, jūs savo informacijos negalėsite taip paprastai išimti, ir atiduoti kompiuterio taisymui. Teks viską nešti, ir taip jūs rizikuosite savo informacija.

Kiek turite svarbios informacijos kopijų?

Galų gale, nesvarbu, ar naudojate nešiojamą kompiuterį, ar stacionarų, ar planšetę. Visada reikia daryti jums svarbios informacijos kopijas. Kad ir kokia ji bebūtų. Ar tai būtų kažkokie dokumentai, ar nuotraukos, ar filmai, ar muzika. Viską galima kopijuoti skaitmeniniu būdu internete arba į išorinius įrašymo įrenginius.

This entry was posted in Business Products & Services

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *