• Pets & Animals »
  • Geriausios 5 vietos su didelis per kiaurus metus oras

Geriausios 5 vietos su didelis per kiaurus metus oras

Oras gali turėti pagrindinį poveikį žmonių nuotaikoms. Kiti maršrutai gauna daug saulės šviesos ištisus metus, ir yra todėl patikimi maršrutai. Taip, ar jūs tikitės išvengti žiemos į šiltesnius kraštus, ar ieškote naujos vietos, kuri yra nuolatos maloni, turi būti kažkas čia jums. Su dideliu oru ir Kelionės Draudimu, jūs neturėsite rūpesčio pasaulyje.

Tenerifė yra svarbiausia Kanarų salų sala. Jie yra dalis Ispanijos, bet išdėstytas nuo šiaurinės Vakarų Afrikos pakrantės. Populiarus tarp Europos turistų, tarp vidurkio ištisus metus temperatūra nuo 19-27 Celsijaus laipsnių, nėra netikėta, kad Tenerifė yra paprastai žinoma kaip “Amžino Pavasario Sala”. Tenerifė turi vulkaninę kilmę, ir jei viena nuolatos žavaus oro padanga, kiekvienas gali tikrai rizikuoti šalin ištirti sniego užbaigtas viršūnes už svarbiausių gyvenamųjų centrų.

Karibų jūra yra sudaryta iš daugybės salų, kiekvieno su jų savomis įdomiomis istorijomis. Kas visas pasiūlymas yra didelis orai Vilniuje. Išrinkite! Delnas fringed srities paplūdimiai nustatė idilišką sceną. Rajono šilti vandenys nėra paslaptis į žiemos temperatūrą, niekada nepasidarydami per šalti. Orai Vilniuje diapazonas yra todėl šiltas į karštą, bet ne perdėtai taip. Jūros brizas taip pat turi vėstantį padarinį.

Amerikos pietų rytinės valstybės Jungtinės Valstijos pasitiki jos reputacija kaip “Saulės šviesos valstybė” didelei jos ekonomikos daliai. Paplūdimio miestai yra labai populiarūs. Įdomiai, jokia prasmė valstybėje nėra daugiau kaip 100 kilometrų nuo druskos vandens. Apytiksliai 60 milijonų žmonių lanko Floridą kasmet. Išskyrus malonų klimatą ir didelius paplūdimius ir gamtą, Florida yra taip pat žinoma dėl jos teminių parkų kaip keturi, kurie sudaro Walt Disney Pasaulio Poilsio vietą.

Kad ir kada šalti šalčiai trenkiasi, yra visada galimybės aplankyti Tailandą. Orai Vilniuje gali būti gana šiltas karštą sezoną. Jei tai tampa per karšta, yra pasirinkimas šiaurėje šalies, pakėlime, kur temperatūra yra šiek tiek vėsesnė. Lietingi sezono prabėgimai nuo apytiksliai birželio iki lapkričio, bet lietus dažnai tiktai truks apytiksliai vieną valandą, tokiu būdu kiekvienas galės vis orai Biržuose daugeliu gražių salų. Nepaisant lietaus, temperatūra garantuoja, kad dauguma vietų vis dar palaiko sportinių marškinėlių orą.

This entry was posted in Pets & Animals

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *