• Posts tagged "temperatura maltoje"

Blog Archives

Orai Maltoje

Oras Maltoje yra gana tipiškas Pietų Viduržemio jūros rajonui, bet klimatas yra taip pat įtakoje fakto, kad Malta sala, kuri daro drėgmę faktoriumi per metus.

Žiema orai Maltoje

Mėnesiai, kurie iš tikrųjų gali būti klasifikuoti kaip žiema yra gruodis, sausis, vasaris ir galbūt kovas. Aišku tai priklauso nuo to, kas jūs lyginate maltiečių orą taip pat, bet apskritai, žmonės nuo Šiaurės Europos suras maltiečių orų prognozė, daug šiltesnį negu jų savos šalys per net šituos metų mėnesius. Sunkiausi krituliai įvyksta lapkritį ir gruodis kai 110 mm nukritimų vidurkis kas mėnesį. Aš neklasifikavau lapkričio kaip teisingos ‘žiemos’, nors, kadangi vidutinė temperatūra yra vis dar 21ºC ir su 6.5 valandų saulės šviesos per dieną – vos tik žiemos stebuklų šalis. Iki gruodžio, vidutinė dieninė temperatūra išmeta 18ºC, tokiu būdu vis dar iš tikrųjų nesijaučia šalta, bet naktys yra vėsios 12ºC, tokiu būdu tai yra neabejotinai laikas paltams ir skrybėlėms. Sausis ir vasaris mato apytiksliai 90 mm kritulių, kuriais kiekvienas, bet temperatūra yra iki vidurkio 15ºC per dieną. Dabar, kai vis dar atrodo gana šiltas, bet tai yra, kur Maltos salos klimatas iš tikrųjų įsigalioja. Būdama sala, drėgmė (kiekis vandens ore) yra daug aukštesnė negu vidaus rajonuose, taip, nors tai yra tiktai 15ºC, jaučiasi daug šalčiau dėl drėgmės ore. Kelias aplink tai dėvi sluoksnius apsirengimo ir galbūt turėti dehumidifier taip pat kaip šildytuvą jūsų sutarime. Dauguma maltiečių namų turi oro kondicionierius, o ne centrinį šildymą, kadangi tai per karšta, o ne per šąla metų daugumai. Problema su tuo yra tą sausį, ir vasaris gali būti labai drėgme maltiečių namuose, bet jei jūs atvykstate atostogaujant, kuris neturi iš tikrųjų būti problema kaip viešbučiais, ir svečių namai yra gerai panaudoti žiemos klimatui čia ir sugebės susidoroti su juo. Jei jūs liekate savitarnoje, nors, turbūt išmintinga sužinoti, ar yra dehumidifier pasiekiamas, kokį šildymą turtas turi ir ar elektros sąskaita yra įtraukta į nuompinigius.

Vasara Maltoje

Kai tik balandis atvyksta, oras jau aiškiai pradėjo pasikeisti ir į bet ką lankantį nuo Labiau šiaurinių šalių, tai bus, iš esmės nukrito kaip pavasaris. Balandžio vidutinė dieninė temperatūra yra 20ºC su 13ºC vidurkis per daug naktų. Tai yra puikus laikas, kad nueitų, tiriant, kadangi yra 8 valandos saulės šviesos per dieną vidutiniškai, kuri yra daug daugiau, negu kur nors Šiaurė turi pasiūlyti. Gegužė (ypač nuo pusiaukelėje pirmyn) reiškia, kad jūs galite pradėti plaukti, kadangi jūros temperatūra yra 18ºC mėnesį, reikšdama, kad tai šąla negu tai pradžioje ir šilčiau negu 18ºC iki galo. Tai vis dar ketina jaustis nauja vandenyje, bet tai vis dar malonu. Sausis, vasaris, kovas ir balandis neplaukia mėnesiai (bent jau vietiniams gyventojams), kadangi jūra ima kelis mėnesius, kad pradėtų sušildyti. Birželis yra didelis mėnuo, kur tipiškas Pietų Viduržemio jūros vasaros karštis pradeda iš tikrųjų įsigalioti ir visa kultūra salos žingsnių atvirame ore su paplūdimiais ir visa kranto linija, tampančia kolektyvinėmis svetainėmis. Tai yra lengvas apsirengimas, sprigto nesėkmės ir plaukimas kitus 3 ar 4 mėnesius, kadangi liepa ir rugpjūtis leipsta, ir rugsėjis laiko karščio ėjimą bet taip pat ir pasiūlo trumpas bet sunkias liūtis. Drėgmė taip pat atlieka didelį vaidmenį per vasarą ir kartais kai tai labai aukšta, naktys gali tapti nepatogiai lipnios, tokiu būdu oro kondicionavimas yra didžiulis palengvėjimas daug laiko. Spalis yra vis dar labai karštas, bet kraštas gavosi iš karščio, tiek tyrinėjančio, tampa galimas vėl rimtai. Kadangi jūra ima mėnesius, kad atvėstų, tai vis dar gražiai šilta spalį tiek plaukiantys, yra iš tikrųjų patogus gerai į lapkritį. Lapkritis mato daugiau lietaus, nors tai labai būtina po vasaros mėnesių ir gruodžio, kol pilkesnis vis dar siūlo vidurkį 5 valandų saulės šviesos per dieną.

Patarimai tam, kad turėtų reikalo su Maltos oru…

Būdamas ligi šiol Pietūs, maltiečių klimatas yra aišku daug daug šiltesnis, negu atrodo, jo Šiaurinės kolegos, bet daug žmonių vis dar neįvertina vidurvasario karščio su įdegimu būdamas labai reguliari salos lankytojų ypatybė. Pritaikytas saulei, maltiečiai žino, kaip elgtis su vasaros oru, teikdami pirmenybę vakarams ir atspalviui į vidurdienio pilną neapsaugojimą, kuriam atrodo, turistai teikia pirmenybę. Per liepą ir rugpjūtį net patariama, kad jūs dėvėtumėte saulės apsaugą, jei jūs einate ant stogo (stogai čia yra plokšti), kad iškabintų jūsų plovimą. Tai neįtikėtinai karšta. Atvykimas į Maltą dvi savaites ketina gauti tiek daug saulės, kaip jūs galite, ypač jei jūs būsite nuo šaltos šalies, bet jei jūs būsite čia kokį nors tikrą laikotarpį, jūs netrukus surasite save, ieškodamas ūksmingos gatvės pusės, gerdamas litrus vandens, ir vengdamas vidurdienio saulės visomis kainomis. Tačiau ilgai jūs esate čia, vasara aprūpina apytiksliai 3 visiškai nenutrauktos saulės šviesos ir aukštos temperatūros mėnesius, tokiu būdu jūs galite gėrėtis skaidriais vandenimis, kuriais Malta tapo tiek garsi. Nors drėgni orai Kaune, žiema yra švelni palyginti su Šiaurinėmis šalimis ir iš tikrųjų duoda lūžį nuo likusios dalies Europos dažnai ekstremalaus žiemos šalčio ir tamsos.