• Posts tagged "seksowww"

Blog Archives

Erotinės prekės

Dažnai, panorėję įsigyti tam tikrą erotinę prekę, imame sukti galvą, kaip išsirinkti tinkamiausią. Juk jų asortimentas – be galo platus. Jei tam tikrą daiktą, pavyzdžiui, vibratorių, perkame dovanų, gali būti kur kas sunkiau. Pradžioje reikėtų nepersistengti ir nepirkti paties brangiausio bei paties ilgiausio ir storiausio sekso žaislo: reikėtų pradėti nuo paprastesnio varianto.

erotines prekesPer ilgas ir per storas vibratorius naująją jo savininkę gali tiesiog išgąsdinti. O, be to, juk apskritai neaišku, ar mergina / moteris jį naudos. Galbūt sekso žaislas bus įgrūstas į giliausią sofos kampą ir ten mėnesių mėnesiais gulės nepajudinamas? Prieš perkant vibratorių, reikėtų išsiaiškinti, kokios šios prekės suaugusiems funkcijos, galimybės, kokių vibratorių galima įsigyti ir kurie gamintojai vertinami geriausiai. Šiame tekste pateiskime kelis patarimus, padėsiančius nesuklysti dovanojant vibratorių.

Taigi kam padovanoti vibratorių? Daugelis žmonių susipranta, kad vibratorius – tai itin delikati, toli gražu ne kiekvienam žmogui tinkama dovana. Tokią erotinę prekę galima dovanoti gyvenimo draugei, žmonai, geriausiai draugei ar meilužei. Vibratorius – tinkama mergvakario dovana, tačiau jį reikėtų rinktis ne patį pigiausią, o kiek kokybiškesnį, antraip sekso priemonė taip niekada ir nebus panaudota.

Tačiau vibratorius visiškai netiks mažai pažįstamai moteriai, nes gali ją stipriai įžeisti. Analogiškai jei mergina, kuriai dovanojamas vibratorius, yra kukli, jautri, nemėgstanti eksperimentų lovoje, tokia dovana ją gali šokiruoti.

Taigi vibratoriai, kad ir kokia artima mergina ar moteris būtų, dovanai tinka ne visuomet. Sekso žaislo dovanojimo ypatumai Vibratorius kaip dovana tinkamas dovanoti per gimtadienius, Kalėdas, draugystės ar vedybų sukaktis, Valentino dienos proga ar tiesiog pastebėjus, kad partnerei seksualinis gyvenimas tapo nuobodus arba teikia ne tiek daug malonumo.

Vibratoriaus niekada nereikėtų dovanoti viešoje vietoje, matant kitiems, nes, kaip žinia, erotinės prekės suaugusiems – tai intymios prekės ir apie jų dovanojimą turi žinoti tik du žmonės – tas, kuris dovaną teikia ir tas, kuris ją gauna. Beje, vibratorių riekėtų dovanoti esant smagiai, erotiškai atmosferai – jei mergina pikta ar liūdna, geriau palaukti tinkamesnių progų.