• Posts tagged "dirbtina gele"

Blog Archives

Naujos gėlės prieš sausas prieš dirbtinis

Dauguma žmonių, kurie pasirenka dirbtines gėles daro tai todėl, kad jie nereikalingas jokio palaikymo. Viskas kurį jūs turite padaryti padedama gėlių susitarimas tai kampe, užmiršti apie tai ir eiti apie jūsų verslą, todėl, kad jūs neturėsite jaudintis dėl jokių vandeninių išsiliejimų ar turėdamas pakeisti dirvožemį ar net genėti lapus. Tokiu būdu jūs galite tiesiog laikyti tai dalimi statiško apstatymo jūsų įstaigos ar namo. Dirbtinės Gėlės galėtų reikalingas mažo valymo kiekvienas kartais, bet nesijaudina per daug dėl to: viskas kurį jūs turite padaryti yra, šluosto juos su drėgnu audeklu.

Dabar, jei jūs galvojate apie pateikimą dovanos dirbtinių gėlių kažkam brangiam, galvokite dukart anksčiau, negu jūs išeisite apsipirkti. Tikros, dirbtinės gėlės galėtų trukti ilgiau, bet naujos ikebanos yra iš tikrųjų meilės ir pagarbos posakis. Jūs iš tikrųjų norėtumėte duoti plastmasinę ikebaną savo žmonai, motinai, ar mielajam? Tai galėtų trukti per daug metų, bet tos nuostabios, naujos ikebanos atmintis truks amžinai, kaip tik taip, kaip meilės buvimas asmens sieloje, o ne objektuose.

Kitas rimtas pagrindas, kad pasirinktų dirbtines gėles vietoj naujų vieno dolerio banknotų būtų vieta. Taip, vieta todėl, kad, jei, leidžia mus sakyti, jūs norite naujo roses kaip pavyzdžio jūsų vestuvėms, ir jūs gyvenate atokioje vietovėje, galėjo būti gana brangu importuoti juos ceremonijai. Tik pagalys su tam tikru kokybišku šilku roses vietoj to ir naudojimu biudžetas kažkam kita. Antra, galvokite apie vestuves karštą vasaros dieną; naujos Gėlės gali vysti dėl vasaros karščio, bet dirbtiniai vieno dolerio banknotai nebus, bet jei jūs planuojate viską rūpestingai, jūs galite lengvai prisitaikyti, kad surastumėte geriausias natūralias gėles jūsų ceremonijai. (Suraskite vietinius tipus gėlių atokiose vietovėse ir įsitikinkite, kad jūs turite šaldymą gėlėms vasarą.) Spręskite patys, kad apsispręstų, ar jūs norite dirbtinių gėlių ar naujų vieno dolerio banknotų kokiam nors atvejui.

Jei jūs ieškote ilgaamžiškumo, pirkdamas gėlių susitarimą, džiovintos Gėlės yra artimiausias pasirinkimas į natūralias gėles. Tai yra todėl, kad džiovintos gėlės yra vis dar tikras daiktas, išsaugotas būde, kuris iš dalies palaiko natūralių gėlių kokybes. Natūralių gėlių įvairovė yra džiovinta per kelis metodus, tokius kaip: šalčio džiovinimas, oro džiovinimas, naudodamas mikrobangų krosnelę ar dėdamas juos kvarco gelyje. Kas didelis apie džiovintas gėles yra, kad jūs galite padaryti juos savarankiškai, greičiau tas jų pirkimas.

Pasirinkimas naujų gėlių jūsų namams ar ypatingiems atvejams yra visada stiliaus ir asmenybės pasirinkimas. Gamta suteikė mums labai daug nuostabių gėlių, ir laimei, rasdama gėles, kurios pabrėžia jūsų asmenybę, ir skonis tapo lengva užduotimi. Ar jūs nusprendžiate apsipirkti jiems nuo vietinio gėlininko, užsakyti jiems tinkle, ar auginti jūsų savą, jūs surasite, kad naujos gėlės yra visada geriausias pasirinkimas.

Natūralios gėlės turi labai daug daiktų, kad turėtų, nuo kvapų, formų ir spalvų, jie visi turi kažką, kad pasakytų – ‘Tai yra ypatingas atvejis’. Jei jūs mėgstate naujas gėles, bet jūs nenorite išleisti sėkmės jiems, tik nupirkti gėles, kurios yra sezoną vietoje. Šis būdas, jūs sugebėsite gėrėtis šviežumu ir nuostabiais kvapais bet kuriuo metu, jūs norite.

Galutinis rezultatas kai prieita prie ikebanų yra, kad jūs turite pasirinkti tuo, kas daro jus laimingą. Kas yra įspūdis, kurį jūs norite sukurti, duodamas gėlių dovaną? Kas jūs norite atsiminti dvidešimt metų nuo dabar apie jūsų muzikos įrašai? Jūs norite namo, pilno gyvenimo ir gamtos, ar darote jus kaip statiškesnis apstatymas? Naujas gėlių susitarimas gali turėti reikšmę tarp nuobodaus kambario ir naujo, elegantiško kambario. Galvokite apie savo pirmenybę kai prieita prie spalvos, gėlės kvapų ir tipų. Tikrinkite kelis žurnalus ar net kalbėkite su jūsų vietiniu gėlininku pasiūlymams, tada jūs būsite pasiruošęs paversti savo vizijas į tikrovę.