Fotoknygos ar nuotraukų albumai?

Seniau buvo svarstoma, ar skaitmeninės nuotraukos pakeis popierines, tačiau dabar matome, kad taip tikrai nenutiko ir vargu, ar kada nors nutiko. Vis dėlto, vis dažniau pasvarstoma, kaip įamžinti nuotraukas: foto albumuose ar fotoknygose? Fotoknygos pastaruoju metu vis labiau populiarėja, taigi, natūraliai kyla klausimas, kuo jos pranašesnės už nuotraukų albumus?

fotoknygosŠiandien albumų pasirinkimo gausa tikrai negalime skųstis: siūloma įvairaus formato ir įvairių tipų fotoalbumų, taigi, išsirinkti tikrai yra iš ko. Vis dėlto, gana dažnai pasirenkami albumai, kurie buvo populiarūs dar mūsų senelių jaunystės laikais – albumai su pergamentiniais lapais. Jie tokie populiarūs, nes juose galima parašytiilinkėjimus, įvairius atsiminimus bei datas – pasirinkus albumus su „kišenėlėmnis“ tą padaryti kur kas sudėtingiau, nes tenka klijuoti įvairius lipdukus arba tekstą rašyti pačiose nuotraukose. Be to, į albumus su pergamentiniais lapais galime susiklijuoti įvairaus formato nuotraukas, net jei jos yra nestandartinio dydžio. Vis dėlto, albumai su pergamentiniais lapais kainuoja pakankamai brangiai, todėl vis labiau populiarėja foto knygos, į kurias galime sudėti ne tik bet kokio formato nuotraukas, bet ir parašyti tekstą. Lyginant kainas, foto knygos kainuoja kur kas pigiau nei albumai su pergamentiniais lapais, taigi, jos turi ženklų pranašumą.

Foto knygas galima užsisakyti tiesiog internetu, ir jos bus pagamintos vos per kelias dienas. Jums tereikės atsirinkti pačias gražiausias nuotraukas, jas susikelti ir parašyti tekstą (jei norėsite). Nuotraukos turi būti skaitmeninio formato ir aukštos kokybės. Jei turite popierinių nuotraukų, kurias norėsite sudėti į fotoknygą, jas pirmiausia reikėtų nuskenuoti. Šiandien tai tikrai nėra problema, taigi, tai galima padaryti be didesnių sunkumų.

Foto knyga gali būti puiki dovana artimiesiems – į jas galima surašyti palinkėjimus ir pasirinkti tokį dizainą, kuris geriausiai atspindėtų knygos turinį. Nors tą patį galima padaryti ir pasirinkus albumą su pergamentiniais lapais, tačiau jų puslapių apimtis gali būti pernelyg didelė arba jų dizainas gali neatitikti progos, kuriai esant dovanosite albumą. Tokie albumai paprastai būna vestuviniai, ir gana sudėtinga rasti tokį, kuris tiktų kitai progai, pavyzdžiui, gimtadieniui. Taigi, jei norite dovanoti šiltus atsiminimus, šiuo atveju bene geriausia išeitis – fotoknyga, kuri tikrai atrodys estetiškai ir gali nudžiuginti kiekvieną.

This entry was posted in Advertising & Marketing

One Response

  • Pritariu, tai puiki bei įsimintina dovana artimiesiems. Savo artimam žmogui dovanojau fotoknygą su nuotraukomis, kurias dariau pati. Žinoma, nesu profesionali fotografė, tačiau padėjo fotografijos pamokos.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *