• Relationships »
  • Efektyvūs cta suprojektuoja techniką, kad pagerintų pakeitimą

Efektyvūs cta suprojektuoja techniką, kad pagerintų pakeitimą

"Patrauklios ir gerai suprojektuotos žiniatinklio svetainės jūsų verslui turėjimas kuria galimybę daryti įtaką žmonių mąstysenai & paskola internetu padėkite jums sukurti daugiau pardavimų."

Kas yra svarbiausias jūsų žiniatinklio svetainės tikslas? Nepriklausomai nuo ar jūs norite parduoti produktus ar paslaugas, traukimo eismą, kurti, vadovauja, padidėjimo prenumeratoriai, ar norėti, kad jūsų vartotojai paimtų bet kokį specifinį reikalingą veiksmo kursą, galutinis tikslas pagerintų pakeitimą, kad sukurtų geresnes pajamas. Skambučio veiksmas yra atsakingas už jūsų vartotojų į svarbiausią jūsų tinklalapio veiksmą nukreipimą.
Gero CTA mygtuko projektavimas reikalingas išskirtinių projektavimo įgūdžių. Yra kai kurios efektyviai suprojektuoto CTA mygtuko ypatybės: greitasis kreditas

Tai turi daug neigiamos erdvės, supančios tai.

Tai apvalino kampus kadangi jie yra lengvi ant akių.

Tai turi priešpriešinimą ir skirtingą spalvą, kuri nėra panaudota kitur ant tinklalapio.

Tai turi logišką ir tinkamą sudėliojimą ant puslapio.

Tai turi betarpiškumą į ankstesnį veiksmą ant puslapio.

Tai aišku ir glausta T.y. trumpai sako vartotojams, kas jie ketina sėsti į to spragtelėjimą.

Lengva pasirodyti ir neįmanomas nepataikyti.

Tai išbandoma ir optimizuodavo reguliariai.

Gavo kažkokią greitos paskolos internetu mintį apie tai, kas geras CTA mygtukas atrodo kaip? Dabar, yra kai kurie nurodymai ir geriausios praktikos tam, kad suprojektuotų efektyvius CTA mygtukus, kuriuos kvalifikuotos tinklo projektavimo agentūros seka:

Padėtis jūsų CTA ant puslapio yra taip svarbi, kad galvotų, kaip yra CTA mygtuko kopija. Apskritai, CTA mygtukas turi būti padėtas virš sulenkimo T.y. aukštai ant puslapio, paprastai centrinėje skiltyje ir dešinėje pusėje. Nors, tai negarantuos pasisekimo, bet tai atsakingas už tai, kad patraukė vartotojo dėmesį mygtukui.

Manykite, kad tinkamas laikas paprašo, kad vartotojas atsakytų. Duokite jūsų vartotojams kažkurį laiką ištirti svetainę truputį prieš prašymą, kad jis paimtų reikalingą veiksmo kursą. Jo prašymas netinkamu laiku nebus jokio atsakymo priežastis ar net blogesnis, galėtų sugniuždyti vartotoją.

CTA mygtuko dydis yra atsakingas, dideliam lygmeniui, vartotojų dėmesio griebime. CTA mygtuko dydis neturi nei būti per didelis, nei būti per mažas, tai turi būti standartinis. Tai turi neabejotinai būti gana didelis, kad būtų pastebimiau ir sumažintų vartotojų pastangas spragtelėti tai todėl, kad, kuo didesnis mygtukas, tuo pastebimesnis tai taps.

Labai svarbu apsupti jūsų CTA mygtuką daug neigiamos erdvės, kad patrauktų dėmesį tam. Jei tai bus apsupama daug elementų ir turinio be baltos erdvės, puslapis atrodys triukšmingas, ir CTA mygtukas atrodys paslėptas. Vartotojai nesugebės aiškiai identifikuoti tai. Vartojant daug neigiamos ar baltos erdvės aplink CTA mygtuką, mygtukas staiga išlįs ir tučtuojau patrauks dėmesį į tai.

Panaudokite visiškai skirtingą ir akių patrauklus spalvą jūsų CTA mygtukui, kuris nėra panaudotas kitur. Ši spalva turi verčiau būti ryški, akių gaudymas ir turi turėti stiprų kontrastą. Tačiau, ten daug vartotojų, kurie yra spalva akina ir negali atskirti daug spalvų. Neužmirškite svarstyti juos, projektuodamas jūsų CTA mygtukus.

Toliau, turėkite CTAs ant kiekvieno jūsų svetainės puslapio. Jūsų CTA neturi būti surastas tiktai ant jūsų pagrindinio puslapio ar jokio tinklalapio. Turėkite daugialypį CTAs ant kiekvieno jūsų žiniatinklio svetainės puslapio, kad įsitikintumėte, kad vartotojai nepraleidžia to. Tačiau, tai ne būtinai turi būti tuo pačiu ant kiekvieno puslapio. Jūs galėjote turėti CTAs, kurie reikalingas besiimančių mažų veiksmų ant tam tikrų puslapių, kurie galų gale priveda prie jūsų svarbiausio CTA, kuris reikalingas besiimančių didelių veiksmų.

Prislopinkite visus kitus šalutinius mygtukų I.e mygtukus be savo CTA. Kad padarytumėte tai, jūs galėjote blankti šalutiniai mygtukai, naudodamas lengvesnes spalvas, ar jūs galėjote net paversti į juos į vaiduokliškus mygtukus. Tai siūlytų vartotojus, kad svarbiausias neprislopintas mygtukas (T.y. jūsų CTA) yra geresnis, jūsų CTA mygtukas pažiūrės daugiau clickable.

Svarstykite tai, kas vyksta, kai vartotojas atsako į jūsų skambutį veiksmui. Yra daug CTAs, paspaudžiant, kuris reikalingas, kad vartotojai patirtų daug daug žingsnių, kad sugebėtų pagaliau imtis veiksmų. Įsitikinkite, kad jūs vengiate bet kokio tokio išblaškymo vartotojams, kurie galėtų sutrukdyti jiems baigti procesą.

This entry was posted in Relationships

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *