Atsiliepiančio žiniatinklio svetainės projekto reikalingumas

Dėl masinio mobilaus naršymo populiarumo greitieji kreditai bedarbiams dabar, kiekvienas klientas nori užsiiminėti banglenčių sportu svetainė, kuri gali būti pamatyta ant jų nešiojamųjų telefonų. Kad padarytų šį palaikymą, organizacijos pasamdė įgudusius tinklo projektuotojus, kurie visada bando padaryti jų žiniatinklio svetaines viewable daug didesnei auditorijai.

Svarbi būtinybė sukelia labiau dinamiškus atsiliepiančius projektus, kurie gali būti pamatyti ant skirtingų portatyvių prietaisų nepriklausomai nuo jų savitų projektų., Pavyzdžiui, atsiliepiantis svetainės puslapis gali būti pamatytas ant smartphones ir skirtingų prietaisų, pavyzdžiui, tablečių, PDAs nuo savitų prekės ženklų su tuo pačiu įgudimu ir regimuoju tikslumu. Šis straipsnis kalbės apie tai, kuo atsiliepianti žiniatinklio svetainė yra ir kaip tai suprojektuojama

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kodėl Atsiliepiantis Tinklo Projektas?

Aišku, kad tinklas yra daugiau panaudotas smartphones ir kitų portatyvinių prietaisų. Su įžanga smartphones, tabletės asmeninių kompiuterių ir PDAs, aplinkybė drastiškai pasikeitė, ir šiandien mes turime asmenis, panaudojančius tinklą per jų novatorišką dar efektyvus smartphones.

Dėl daugelio priežasčių, asmenys gauna tinklą, užsiiminėjantį banglenčių sportu nuo jų piršto galiuko, daug paprastesnio negu posėdis greitos paskolos internetu prieš darbalaukį ar nešiojamąjį kompiuterį per dieną. Tai padarė didžiulį tinklo rinkos padarinį. Tokiu mastu, kad Google ir kitos paieškos sistemos, kaip Krūva ir Yahoo greitai pabrėžia visus projektuotojus, kad padarytų jų svetaines mobilias draugiškas.

Pradėkite

Kaip projektuotojas, jūs pradedate nuo jūsų vyresnės svetainės pakeitimo, pašalindamas zvimbimo paviršiaus zoną. Kad pradėtumėte tai, jūs turite suprasti, kad žiniatinklio svetainės puslapiai yra sumažinti, kad turėtų gebėjimą parodyti puslapius pilno dydžio ant bet kokio prietaiso.

Panašiai, kreditas nuo 18 metu gausūs puslapiai nepatiria svarstomų problemų, rodydami žodžius ir skaičius, dar rodymas, kad paveikslai yra kita istorija. Dažnai, žiniatinklio svetainės puslapiai, kurie nėra pritaikyti nešiojamiesiems telefonams yra sudaužyti per banglenčių sportą. Tai yra priežastis, svarbu suprojektuoti žiniatinklio svetainę, kuri gali būti pamatyta ant gausių ekranų rūšių. Tradicinės žiniatinklio svetainės su paveikslais yra sureguliuotos su elemento paveikslo matavimo sistemomis. Be to, ta pati strategija yra pritaikyta, jei puslapis turi savyje kokius nors embedded video. Iš esmės, paveikslo matavimas yra įvykdytas, panaudodamas CSS su ekstremaliausiu vaizdo elemento pločiu visiems paveikslams, turėtiems savyje ant to puslapio. Tai padeda klientui dydžio pakeitime paveikslo be iškraipymo ar neigiamų pixilation poveikių, kuris mažina kokybę ir sprendimą. Paveikslo matavimas yra palaikytas ant beveik visų naršyklių šiandien.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kita lakios vaizduotės naujovė yra prisilietimo projekto palaikymo kombinacija. Tai yra iš esmės prisilietimo ekrano interfeisas, kuriam reikia įrangos prisilietimo ekrano palaikyti daug kaip tai, kas yra standartas ant gausaus smartphones dabar. Yra daugiau pažangos ant jos kelio, kuris padarys atsiliepiančius puslapius tikslesnius ir atsiliepiančius negu, ką mes matome šiandien.

This entry was posted in Other Web Related Topics

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *