AdWords reklama VS SEO paslaugos

Nėra tikslo turėti internetinį puslapį ir neprisidėti prie jo populiarinimo. Paprasčiausiai, šiuo metu puslapių gausa trukdo atrasti tai ko Jūs ieškote, tad be reklamos žinomumo galimybės beveik yra neįmanomos. Puiku tai, kad egzistuoja labai plati skirtingų reklamų pasiūla, tad kiekvienas žmogus pagal poreikius nesunkiai atras tai, kas jam labiausiai tinka. Tiek AdWords reklama, tiek SEO – geras pasirinkimas, tačiau klausimas yra kuri tinka Jums labiausiai?

Google reklamaKad ir kurią paslaugą nuspręstumėte pasirinkti – svarbiausia nepamiršti, kad ją užsakyti ir kitus darbus turi atlikti savo srities profesionalai. Tik tokiu atveju pavyks pasiekti maksimalų rezultatą pagal galimybes.

SEO paslaugos:

  • Jos yra ilgalaikės. Tokiu atveju kartą atlikta optimizacija gali būti ir dažniausiai yra veiksminga iki pat puslapio gyvavimo pabaigos. Daugiau nei viena kita reklama negali užtikrinti tokio ilgo laiko tarpo.
  • SEO paslaugos apima labai daug skirtingų aspektų. Jos metu ne tik stengiamasi pralenkti konkurentus, tačiau taip pat ir sutvarkyti internetinį puslapį, kuris kartais gali atgrasyti žmones jame lankytis.
  • Puiku ir tai, kad palyginus su nauda, kuri yra neabejotinai – kaina yra nedidelė. Tai reiškia, kad už nedidelę kainą galite gauti kokybiškas paslaugas.

Google AdWords:

  • AdWords reklama labai giriama todėl, kad kiekvienas centas yra išleistas tikslingai. Paprasčiausiai daugelis žmonių investuoja dideles sumas į reklamą ir negali pamatuoti – kiek ji buvo naudinga. Su šia Google reklama viskas yra labai lengvai apskaičiuojama.
  • Ši reklama yra labai lengvai kontroliuojama. Tai reiškia, kad galima pagal poreikius nesunkiai ją sustabdyti arba prasitęsti. Kontroliavimas paprastas ir reguliuoti galima atsižvelgus į reklamos atliktą darbą.
  • Reklama padės Jums tapti kur kas labiau žinomu. Konkurentų pralenkimas dažniausiai yra vienas iš svarbiausių aspektų siekiant, kad jūsų prekės arba paslaugos būtų kur kas labiau perkamos.

Skirtingų poreikių verslininkams aktualūs ir skirtingi dalykai. Šiuo atveju svarbiausia nepamiršti, kad galimybės labai plačios, tad reikėtų neskubėti rinktis. Juk net ir ta pati reklama gali būti smulkiau detalizuojama į skirtingus aspektus.

This entry was posted in Advertising & Marketing

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *