• Miscellaneous »
  • 5 priežastys, kodėl verta apsvarstyti statybvietės aptvėrimo galimybę

5 priežastys, kodėl verta apsvarstyti statybvietės aptvėrimo galimybę

Statybė tvoraTeritorijos aptvėrimas – tai ne tik apsauga nuo šiukšlinimo. Tai taip pat saugesnės ir funkcionalesnės statybvietės sukūrimas ir jos išlaikymas. Jei vadovaujate statybvietėms arba dirbate jose, žinote, kokia svarbi yra sauga. Statybvietės iš prigimties yra pavojingos. Tačiau, jei jas gerai valdote, jos yra saugesnės nei dauguma kitų vietų. Statybvietės gali tapti pavojingos saugai dėl atvežamų medžiagų ir įrangos, kasdien joje besilankančių žmonių skaičiaus, jos dalių ir paslaugų prieinamumo bei kitų veiksnių. Statybvietės aptvėrimas yra vienas veiksmingiausių būdų užtikrinti statybvietės saugumą ir saugą visiems jos dalyviams – operatoriams, lankytojams, tiekėjams ar bet kuriam kitam asmeniui, kuris gali bet kada į ją patekti. Štai 5 priežastys, kodėl šiandien turėtumėte apsvarstyti galimybę investuoti į statybvietės aptvėrimą. Statybė tvora už gerą kainą.

Tvora apsaugo darbuotojus ir įrangą.

Statybų įranga yra brangi, todėl svarbu ją kuo geriau apsaugoti. Tvoreliai gali padėti apsaugoti tokią įrangą, kaip krautuvai, kranai ir kitos mašinos su jautriomis dalimis. Jei statybvietė aptverta, operatoriai gali drąsiai įvažiuoti į ją žinodami, kad jų mašinų nesugadins automobilis ar kita sunkiasvorė transporto priemonė. Tvoros taip pat gali padėti apsaugoti įrangą nuo oro sąlygų pažeidimų. Jei aikštelė yra atviroje vietoje, ji labiau pažeidžiama atšiaurių oro sąlygų. Šiek tiek tvoros gali turėti didelę reikšmę.

Teritorijos aptvėrimas padeda tvarkyti teritorijos netvarką.

Daugumoje statybviečių yra daug netvarkos, kurią reikia tvarkyti. Tačiau svarbu šią netvarką kontroliuoti. Dėl netvarkos gali būti sunku vaikščioti po statybvietę. Dėl jos taip pat gali būti sunku pasiekti mašinas ir įrankius. Netvarka taip pat pritraukia kenkėjus, pavyzdžiui, graužikus, kurie gali platinti ligas. Dėl to žmonėms gali kilti pavojus užsikrėsti tokiomis ligomis kaip salmonelės, giardijos ar E. coli. Jei aptveriate aikštelę, kad suvaldytumėte netvarką, taip pat galite sukurti galimybę statyti aikštelės tvoras. Sklypo tvoros gali padėti išlaikyti netvarką vietoje, nes jas galima pritvirtinti prie aplinkinių statinių. Tvoromis taip pat galite apsaugoti teritorijas, kuriose yra daug netvarkos. Klojiniai kaina ir kiti produktai.

Statybvietės tvoros sukuria saugesnę darbo aplinką.

Statybvietės yra labai triukšminga aplinka, todėl darbuotojams gali būti sunkiau išgirsti nurodymus ir reaguoti į avarines situacijas. Tvoros gali padėti sukurti saugesnę darbo aplinką, nes užstoja gatvių eismo ir netoliese esančių įmonių keliamą triukšmą. Jos taip pat gali slopinti triukšmą, kurį kelia avarinės transporto priemonės, kurioms gali tekti važiuoti per statybvietę arba aplink ją. Jei darbo vieta aptverta, mažiau tikėtina, kad jums trukdys lankytojai, todėl bus lengviau susikaupti.

This entry was posted in Miscellaneous

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *