• Web Resources »
  • 3 žingsnių filosofija, kad pastatytų padarytą pagal užsakymą tinklo projektą ir išsivystymą

3 žingsnių filosofija, kad pastatytų padarytą pagal užsakymą tinklo projektą ir išsivystymą

Prekės ženklams, kad išliktų šiandien jie turi investuoti kapitalą į žiniatinklio svetaines, kurios yra dinamiškos ir visa apimančios savyje savarankiškai. Svetainė turi sugebėti jungtis su vartotoju asmeniniame lygmenyje ir pasiūlyti praturtinimo naršymo patirtį. Yra daug sudedamųjų dalių, kad pastatytų nuoseklią, efektyvią ir novatorišką verslo svetainę su visa nauja veisle supirkėjų, įeinančių į rinką. Dabar,

Pažiūrėkime į tai, kaip prekės ženklai gali pastatyti padarytą pagal užsakymą tinklo projektą kreditai be uzstato ir išsivystymą jų verslui 3 žingsniuose:

ukurkite Įtaką

Sekite paskutines kreditas nuo 18 metu rinkos tendencijas, kad investuotumėte kapitalą į verslo svetainę, kuri ir paveikia ir verta pasitikėjimo, tuo pačiu metu. Perduokite prekės ženklo žinutę skaidriame formate su efektyviu teksto, video ir grafikos naudojimu. Sukurkite akį gaudantį taip pat kaip pažengusį tinklo projektą, kuris yra lengvas interpretuoti. Sulaikykite vartotojų interfeisą paprastą dar interaktyvus, kad garantuotumėte lankytojo dėmesį, kiekvienas eina.

Pasirinkite geriausią svečių priėmimo platformą, pasiekiamą šiandien tokią kaip Tumblr, WordPress, kad pavadintumėte kelis, kad geriausiems kostiumams paskola internetu jūsų verslas reikia. Išrinkite stulbinantį šablono projektą, kuris nereikalingas per daug palaikymo, ir jūs būsite geras nueiti.

Padarykite Tai Tinkama vartoti

Pagal KISSMetrics apžvalgą dauguma vartotojų laukia tik 6 iki 10 sekundes tiktai anksčiau, negu jie paliks bet kokią svetainę. Įsitikinkite, kad jūsų svetainė yra lengva vairuoti ir greitai pakrauti. Veskite savo vartotojus, dėdamas svetainės žemėlapius, prieinamą kontakto informaciją, strategines sąsajas, ir visiškai funkcinį paieškos barą su būdinga rekomendacijos priemone.

Panašiai, išbandykite savo svetainę ant bent jau 3 populiarių naršyklių, kad tikrintumėte jos apkrovos laiką ir nuneštumėte prašmatnią grafiką, kad pagerintumėte jūsų svetainės greitį. Apžvalga tolimesnės valstybės, kad, 1 antras užlaikymas puslapio atsakyme gali būti 7 % sumažėjimo priežastis pakeitimo elektroninės komercijos svetainei, kuri yra ekvivalentiška $2,5 milijonų praradimui.

Padarykite Tai Skaičiavimu

Kad sukurtų kažkokį rimtai gerą ROI formuoja jūsų verslo žiniatinklio svetainės vietos analitiką ant kiekvieno galimo tinklalapio. Išmatuokite internetinę veiklą kasdieniniu pagrindu ir tikrinimu eismo ir pajamų šaltiniams. Suformuluokite savo kitus verslo tikslus, pagrįstus šitais rezultatais, ir ‘atnaujinkite’ savo įmonės strategiją tiek daug, kiek jūs galite.

Nuspręskite užmokėtų ir laisvų analitinių įrankių mišinį matuoti savo svetainės skubiai atliekamą atlikimą. Pastatykite padarytą pagal užsakymą tinklo projektą ir išsivystymo tikslą kiekvieną savaitę ar kas mėnesį ir ištirkite kūrybiškus metodus, kad pasiektumėte jūsų tikslus. Sulaikykite save motyvuotą kiekviename žingsnyje, kad įlietumėte naują gyvenimą į jūsų verslą.

Kad Baigtųsi – Laikosi Visko Kas Apylinkės Jūsų Verslas

Ar jo jūsų konkurentai, klientai, paskutiniai vartotojai, rinkos politika, išsivystymo nurodymai ar beveik kažkas. Sulaikykite save atnaujintą su paskutiniu ekonomikoje, kad pastatytumėte protą besigrumiančias verslo svetaines, kurios perduoda jūsų verslo prioritetus ir yra futuristinės tuo pačiu metu.

This entry was posted in Web Resources

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *